Reklama

Kdo odejde ze Slavie? Tomáš Holeš se dočká vylepšení kontraktu!

Tisková konference pražské Slavie byla opravdu obsáhlá. Fanoušci se před sezónou 2021/2022 dozvěděli opravdu téměř všechny klíčové informace a klub je očividně stále zdravý. Šéf sešívaných Jaroslav Tvrdík se vyjádřil k možným odchodům, ale také sdělil, že Tomáš Holeš se dočká podpisu nového kontraktu.

Dle Tvrdíka je aktuálně na stole pouze jeden odchod, který je velice pravděpodobný. Řada z vás asi správně tuší, že je řeč o Abdallahu Simovi.

O senegalský megatalent, který zažil doslova raketovou sezónu se údajně zajímají tři potencionální kupci a s jedním z nich jsou jednání už daleko.

Konkrétní jméno klubu, však nepadlo Jaroslav Tvrdík zahalil Simův odchod do tajemna a na finální informace si musíme ještě počkat. Další odchody by před evropskými předkoly neměly hrozit, ale řeč sklouzla i k tomu, co by kdyby.

Vedení má s trenérským týmem údajně dohody o tom, kdo by případně ještě mohl dostat svolení k odchodu. Pravděpodobně by se mohlo jednat třeba o Petera Olayinku.

Slávisté obdrželi nabídku i na Tomáše Holeše a na Davida Zimu, ale zde by k odchodům dojít nemělo. Reprezentační středopolař Tomáš Holeš se na tiskovce dočkal velké chvály a za nadstandardní výkony na Euru se může těšit na vylepšení stávající smlouvy.

Zdroje: SK Slavia Praha, O2 TV Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Slavia je nadále silná, skvělá práce Bílkova týmu, loni Sima-Bah, letos kvalitní posily za hubičku a majstrštyk s Krmelcem. Ať si říká kdo chce co chce, je to dobrý fotbalista a uzavřít na něj opci (což se mimochodem nepovedlo našim konkurentům z levého břehu), to je bomba. Ať se předvede a ukáže, jestli na Slavii má, a pokud by se podařila LM, můžeme si dovolit i chybnou sázku. Jedeme dál!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené