Reklama

Kdo by mohl nahradit Lukáše Provoda ve středu slávistické zálohy?

V pondělí dopoledne proběhla médii zpráva o těžkém zranění Lukáše Provoda. Nejen reprezentace České republiky, ale také Slavia musí přemýšlet, jak fotbalistu, který v této sezóně výkonnostně vyrostl, nahradí. V úvahu připadá několik jmen.

Zdroj: SK Slavia Praha

Jakub Hromada – 23 zápasů, 2 góly

Slovenský středopolař je defenzivněji zaměřený než Provod. Přesto mu trenér Trpišovský poměrně věří. Je jednou z možných variant.

Petr Ševčík – 14 zápasů, 0 gólů

Šikovný záložník byl dlouho zraněný, ale opět se pomalu dostává do formy. Jeho mankem je nízká produktivita. V předfinální fázi je ale pro tým velmi užitečný.

Ibrahim Traoré – 22 zápasů, 0 gólů

Velezkušený Afričan v této sezóně svými výkony zrovna neoslňuje. Stejně jako Ševčík v lize ještě nedal gól. Navíc mu stejně jako Hromadovi více vyhovuje defenzivnější post.

Oscar Dorley – 24 zápasů, 2 góly

Univerzální hráč, velký hračička a flegmatik. Je schopný nastoupit na více postech, ale levý kraj mu asi sedí více. V případě nouze každopádně může hrát ve středu.

Ondřej Lingr – 24 zápasů, 2 góly

Borec, který se hodí spíše do útoku nebo na křídlo. Tahový, rychlý, bojovný hráč, který umí podržet míč. Vedle Nica Stanciua uprostřed zálohy by ale taky mohl hrát.

Zdroj: Transfermarkt

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené