Reklama

Každý má nějaký škraloup. Podrželi nás Pelta se Starkou, říká Dagmar Damková

Dagmar Damková je nejslavnější ženou v českém fotbale. Bývalá rozhodčí a partnerka Romana Berbra se nyní rozhodla promluvit o tom, jak prožívala, když byl její muž obviněn z korupce a zpronevěry a jak reagovala bližší veřejnost.

Dagmar Damková je bývalá rozhodčí, která řídila jako první žena českou nejvyšší soutěž. V té době byla poměrně oblíbená, nyní je tomu ale jinak.

Její osobu totiž výrazně zastínilo to, že je partnerkou Romana Berbra, bývalého vládce celého českého fotbalu. V současné době již v českém fotbale nepůsobí ani jeden z nich.

Damková ale stále drží pozici v komisi rozhodčích UEFA a FIFA. Dle jejích slov jí tato práce podržela v těžkých časech, navíc ji podporovali šéfově Aleksandr Čeferin a Gianni Infantino.

“Když bylo nejhůř, poznali jsme, kdo je kdo. Ve své době se u Romana (Berbra) netrhly dveře, lidi mu volali 24 hodin denně a pořád po něm něco chtěli, pak byli schopni nás zapírat. Bylo mi z nich zle,” popsala situaci po obvinění Damková v rozhovoru na YouTube kanále Red Card Tomáše Řepky.

Naopak ji potěšila známá jména, která se dle ní nikdy neotočila zády. Jedná se o Miroslava Peltu, Jaroslava Starku a Františka Chvalovského.

Vyjádřila se ale také v evoluci v českém fotbale. “Pozastavuju se nad tím, že někteří současní funkcionáři nemlčí a místo toho si hrajou na očistu fotbalu. Je po volbách, je tady nějaká fotbalová evoluce, ale někteří by si měli zamést před vlastním prahem a vzpomenout si na vlastní historii. Každý má nějaký škraloup,” dodala.

Zdroj: Aktuálně, Red Card Tomáše Řepky

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Paní Damková zapomněla v jaké zemi žije.Většina tohoto národa otočí kabát ,jakmile zjistí že již nebude mít s druhého prospěch.Zůstali jim jen věrní zakladatelé mafianského způsobu ovládnutí českého fotbalu.V tom se paní Damková nemýlila ty co vyjmenovala by měli stanout vedle manžela v soudní síni.Dokud měli fotbalový šíbři napříč republikou podporu v Berbrovi,tak se dveře netrhli a paní Damková musela tyto rektální alpinisty každý den tahat manželovy ze zadku.No a než kohout zakokrhal tihle Jidáši svého guru zapřeli.Paní Damková manžel má jedinečnou šanci pěkně o těch rádoby věrných kamarádech zazpívat ódu na radost před soudem.Tím by se konečně tento zkorumpovaný odstrašující případ snad částečně uzavřel.

  2. Paní Damkové v dřívější době fandilo spousty fotbalových fanoušků,protože jako rozhodčí opravdu uměla.Tedy do té doby,než přestala pískat a stala se z ní klasická “bafuňářka”,kdy vedla komisi rozhodčích a stala se partnerkou mafiána Berbra.Zkrátka,kdo chce s vlky vyjíti,musí s nimi výti!

  3. Ty berbrova slepice, přestaň kdákat nesmysly, než něco prosekneš a půjdeš také sedět s tím svým mafiánem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené