Karma existuje? Rangers senzačně končí v poháru! Kemar Roofe neproměnil rozhodující penaltu

Rangers FC končí ve čtvrtfinále skotského poháru! St. Johnstone srovnal po brankářově hlavičce na 1:1 ve 122. minutě zápasu. Následně outsider vyhrál v penaltovém rozstřelu, když rozhodující penaltu neproměnil Kemar Roofe.

Zdroj: SK Slavia Praha

Ve čtvrtfinále skotského poháru byli Rangers FC za jasného favorita. Manažer Steven Gerrard po zisku mistrovského titulu ještě před dvojzápasem se Slavií vyhlásil jasné cíle.

Dojít co nejdál v Evropské lize a vyhrát skotský pohár! Jenže ani jeden cíl se nepodařil naplnit. V Evropské lize jeho tým vypadl s pražskou Slavií a nyní Rangers končí ve čtvrtfinále skotského poháru.

Po 90. minutách skončil čtvrtfinálový zápas 0:0. V prodloužení se přitom ve 117. minutě ujali vedení domácí po brance Taverniera a měli nakročeno do semifinále. Jenže pak přišel šok!

St. Johnstone srovnal v poslední minutě prodloužení, když si na rohový kop naskočil gólman hostujícího celku Clark a za záda McGregora míč tečoval střídající Kane!

V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté a rozhodující penaltu neproměnil neoblíbený Roofe, který v Glasgow vážně ohrozil kariéru brankáře Koláře. Za svůj zákrok se navíc nikdy neomluvil.

Celá situace je ještě úsměvnější s některými názory fanoušků Rangers. “Hráči jsou po titulu líní. Jestli se nedostaneme do Ligy mistrů, měl by Steven odejít.”

Zdroje: Livesport, Twitter – Rangers Football Club, Poor Quality English Football