Karlos Vémola: S Mikuláškem jsme toho oba schytali dost. Na oba to byl obrovský tlak

Před zápasem Karlos Vémola nešetřil urážkami a narážkami na Václava Mikuláška, nicméně den po zápase se jej zastal, třebaže “Baba Jaga” pošramotil reputaci na poturnajové tiskové konferenci. Co “Terminátor” na adresu svého posledního soupeře řekl?

Zdroj: instagram.com/karlos_terminator_vemola/

Vémola dostal sám sebe před zápasem pod obrovský tlak. I proto se po výhře neudržel a na Mikuláška řval: „Teď se směj, teď se směj!“ Takové chování u “Terminátora” není běžné.

„Šlo mi o hodně. Lidé si neuvědomují, jaký to byl tlak. Je to MMA, co kdyby se náhodou trefil. To by se mi zhroutil celý život a vše, co jsem tady 30 let budoval. Byl to na mě velký tlak,“ přiznal během streamu na svém Instagramu.

Zastal se i Václava Mikuláška, který si pošramotil reputaci svým chováním na tiskové konferenci po turnaji: „Musel to být obrovský tlak i na Mikuláška. To, že neunesl ten zápas, je jasné. V tom zápase vůbec nebyl. Spadlo to na něj a zamrzl. Neunesl pak ani tu tiskovku, to vyjadřování po zápase. Vůbec se nechoval jako sportovec.“

„Možná ale není takový doopravdy a bylo to tím tlakem. Byl to největší zápas v jeho životě. Nikdy v takovém zápase nebyl. Možná to bylo o tom, že tu tiskovku neunesl. Teď bude záležet na tom, jak bude vypadat jeho další kariéra a jak se vrátí,“ pokračoval “Terminátor”.

„Vidím tam hodně nenávisti, ale taky se třeba zamyslete nad tím, že to prostě neunesl. V kleci dostal to, co si zasloužil, a myslím si, že už to stačí s tím hejtem na jeho stranu. Myslím si, že už jsme toho oba schytali až dost. Jedeme dál,“ zakončil vyjádření k zápasu.

Zdroj: Instagram | Karlos Vémola

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maddison, Grealish, Foden nebo Mount. Kdo bude hrát na Euru?

Euro 2021 se rychle blíží a hráči to cítí. Tlak na předvedené výkony se stupňuje a v následujících měsících některým z nich uhasne sen o hraní na evropském šampionátu. Obzvlášť nelehký úkol čeká trenéra anglické reprezentace Garetha Southgata při výběru středních záložníků.

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.