Reklama

Karlos Vémola i přes prohru pochválil výkon Václava Mikuláška

Po prohře s Karlosem Vémolou se Václav Mikulášek odhodlal k velkému kroku. Namísto slabého soupeře vyzval muže, který nadělal problémy i “Terminátorovi” ve vzájemném zápase. Co olomoucký rodák na výkon “Baby Jagy” řekl?

Zdroj: Oktagon MMA

Václav Mikulášek se po prohře s Karlosem Vémolou ničeho nebál. Naopak. Chtěl si napravit pošramocenou pověst a tak vyzval muže, s nímž měl samotný “Terminátor” jisté komplikace.

Opět tak na sebe vytvořil jakýsi tlak. Do souboje s Thomasem Robertsenem, který je mnohem zkušenější, šel jako jasný outsider a odpovídaly tomu nejen kurzy, ale také vsazené částky na norského zápasníka.

“Baba Jaga” však věděl, čeho je schopen. Věděl, že usilovně dřel. Věděl, že má šanci a věděl, že může opět jen získat a překvapit. A víceméně se tak stalo, i když z klece odcházel jako poražený.

V prvním kole byl Mikulášek v postoji Robertsenovi naprosto vyrovnaným soupeřem. V druhém kole už sice Robertsen přebíral otěže, Mikulášek se mu však dokázal postavit ze země a šlo vidět, že se opravdu hodně zlepšil a ukázal srdce bojovníka.

Do třetího kola ale kontroverzní postava domácí MMA scény nastoupit nemohla. Mikulášek si totiž poranil kotník.

Rozhodně ale předvedl zajímavý výkon a dokázal, že skutečně není jen zábavovým zápasníkem. Ocenil jej i Vémola.

„Výsledek byl takový, jaký jsem čekal. Ale až do zranění se neměl Mikulášek za co stydět. V prvním kole předvedl skvělý výkon, v tom druhém se mi líbilo, jak soupeři vstal ze země. To mě překvapil. Pak přišlo zranění, výhru Robertsena jsem ale čekal,“ nechal se slyšet “Terminátor”.

Bude tedy zajímavé sledovat, jakého soupeře si vybere Mikulášek napříště a zdali se dokáže vrátit na vítěznou vlnu. Nicméně nebýt zranění, mohl jít poprvé v kariéře do třetího kola v zápase.

Zdroj: iSport, Sherdog

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Ono totiž utkání Procházky a Reyese bylo vcelku jednoduchý a jednostranné Reyes byl úplně neškodný takže prakticky outsider a toho vychloubání od Procházky je až přes příliš vůbec nedostává tvrdý rány už by to chtělo pořádného soupeře který taky mlátí a ne že se nechá jen mlátit asi tak

  • Ty jsi zase šášula, Reyes(58%ko/tko)Oezdemir(71%)Nemkov(69%), jednoduchý jsou tak akorát tvoje komentáře:P

  • Tony samotné UFC je pokud se nepletu a mohu protože to sleduji od nástupu procházky nejvyšší soutěž v těchto bojových sportech. Zběrna “aufcajdru” to asi nebude :-). To jsi spíše ty řekl bych.

  • Pane bože, ty si debil, Reyes byl před soubojem s Jiřím trojka v polotěžký váze, dvakrát šel o titul a to že prohrál s Jonesem bylo více než sporné. Má brutální levačku a brutální kopačky, je to komplexní fighter, ne nadarmo má přezdívku Devastator. Vůbec nevíš co meleš. Chtěl bych tě vidět po jednom dělu od Reyese, co bys na to říkal, chytráku od klávesnice.

   Další sračka je tvůj názor na Jirkovo vychloubání, on i přesto, že by se mohl vychloubat(vzhledem k počtu KO v Rizinu), je pokorný a skromný a cítí k soupeřům respekt. Zásadně neužívá trash talk. Ale v boji je dravej a nevyzpytatelnej. A má ohromnou bradu, vydrží jak málokdo(tím překvapil Oezdemira, nechal si nasázet jak hovado). Všichni, kdo se v MMA k tomu výkonu vyjádřili, vysekli Jirkovi poklonu a obdiv. Jiří pude o titul a jsem moc zvědavej, jak Blachowitz to tempo ustojí.

   • s timto nezbyva nez souhlasit
    mimochodem, jestli vyjde zapas o titul Jirka vs Jan, tak to bude poradna rubanice na kterou se velmi tesim

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené