Reklama

Kapitán Watfordu oznámil, že nebude trénovat s týmem, bojí se o syna

“Jsem pro návrat fotbalu, ale nehodlám vystavit svoji rodinu nebezpečí. Pokud přijdu o plat, nevadí, chudý už jsem byl, takže mě to netrápí,” prohlásil anglický útočník.

Embed from Getty Images

Anglické týmy si odsouhlasily, že by hráči měli tento týden začít s trénováním a pomalu se tak chystat na návrat ligového fotbalu. Ve středu by se do tréninku měli pustit hráči Watfordu, minimálně jeden však bude chybět.

“Tento týden se máme vrátit. Řekl jsem, že se nepřipojím. Mému synovi je 5 měsíců a měl dýchací problémy, nehodlám ho ohrozit,” reagoval na návrat Deeney. „Mluví se o tom, že fanoušci se na stadiony vrátí až v roce 2021. Pokud to není bezpečné pro ně, proč bychom tam měli být my?”

“Stačí jeden nakažený, aby se to přeneslo na skupinu hráčů, na něčí rodinu. Mám všude dodržovat dvoumetrové odstupy, a přitom se na tréninku nebo v zápase můžu mačkat a přetlačovat s ostatními hráči? Je spousta otázek, na které nebylo hráčům uspokojivě odpovězeno. Ne proto, že by nikdo nechtěl odpovědět, ale protože odpovědi nikdo nemá.”

“Jsem pro, aby se fotbal vrátil. Ale ne za takovýchto podmínek, kdy není jasné, co se stane a jak se bude reagovat na určité situace. Pokud budu cítit, že něčím mohu vážně ohrozit svoji rodinu, nebudu to dělat. Pokud kvůli tomu přijdu o svůj plat, nevadí mi to. Chudý už jsem byl, takže mě to netrápí,” naznačuje kapitán Hornets, že o peníze tu nejde.

“Ztratil jsem několik svých blízkých, o to více si vážím těch, které mám kolem sebe. Je to pro mě důležitější než peníze,” uzavírá Deeney.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náplast na prozatím tragickou sezonu! Siniaková si poradila s Williamsovou

Kateřina Siniaková by zřejmě nejraději zapomněla na prozatímní průběh roku 2021. Vůbec se jí totiž nedařilo. Nyní se ale v Parmě postarala o pořádné překvapení!

Moraváci nesmí být za blbce, říká Jiří Šidliák, kandidát na místopředsedu za Moravu

Z fotbalové asociace FAČR před třemi lety neodešel v dobrém. Nyní cítí, že je jedinečná šance nabourat systém, který Roman Berbr budoval přes dvacet let.

Blog: Koronavirus vyškrtal na MS řadu hvězd. Šest posil z NHL dává České republice šanci na úspěch 

Už nám to klepe na dveře! Vrchol hokejové sezony (minimálně pro evropské fanoušky) je doslova za dveřmi. Letošní světový šampionát se podle očekávání odehraje za velmi prazvláštních okolností. Ostatně jako celá hokejová sezóna napříč celou planetou.