Kapitán Watfordu oznámil, že nebude trénovat s týmem, bojí se o syna

“Jsem pro návrat fotbalu, ale nehodlám vystavit svoji rodinu nebezpečí. Pokud přijdu o plat, nevadí, chudý už jsem byl, takže mě to netrápí,” prohlásil anglický útočník.

Embed from Getty Images

Anglické týmy si odsouhlasily, že by hráči měli tento týden začít s trénováním a pomalu se tak chystat na návrat ligového fotbalu. Ve středu by se do tréninku měli pustit hráči Watfordu, minimálně jeden však bude chybět.

“Tento týden se máme vrátit. Řekl jsem, že se nepřipojím. Mému synovi je 5 měsíců a měl dýchací problémy, nehodlám ho ohrozit,” reagoval na návrat Deeney. „Mluví se o tom, že fanoušci se na stadiony vrátí až v roce 2021. Pokud to není bezpečné pro ně, proč bychom tam měli být my?”

“Stačí jeden nakažený, aby se to přeneslo na skupinu hráčů, na něčí rodinu. Mám všude dodržovat dvoumetrové odstupy, a přitom se na tréninku nebo v zápase můžu mačkat a přetlačovat s ostatními hráči? Je spousta otázek, na které nebylo hráčům uspokojivě odpovězeno. Ne proto, že by nikdo nechtěl odpovědět, ale protože odpovědi nikdo nemá.”

“Jsem pro, aby se fotbal vrátil. Ale ne za takovýchto podmínek, kdy není jasné, co se stane a jak se bude reagovat na určité situace. Pokud budu cítit, že něčím mohu vážně ohrozit svoji rodinu, nebudu to dělat. Pokud kvůli tomu přijdu o svůj plat, nevadí mi to. Chudý už jsem byl, takže mě to netrápí,” naznačuje kapitán Hornets, že o peníze tu nejde.

“Ztratil jsem několik svých blízkých, o to více si vážím těch, které mám kolem sebe. Je to pro mě důležitější než peníze,” uzavírá Deeney.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Rád bych si zkusil zahraničí, přiznal Václav Jílek. Co říká na možný návrat do Sigmy?

Václav Jílek je od svého konce ve Spartě stále bez angažmá. S žádným celkem není spojován a v médiích o něm rovněž není příliš vidu ani slechu. V rozhovoru pro Ruik se však rozpovídal o svých cílech, možném návratu do Sigmy Olomouc či korupci v českém fotbale.

Slavia zná svého soupeře do osmifinále Evropské ligy! Opět zamíří na Ostrovy

Slavia ve čtvrtek večer dokázala zvítězit na půdě Leicesteru a čeští fotbaloví fanoušci tak měli pořádný důvod se těšit na los osmifinále Evropské ligy. Na koho narazí sešívaní a jaké další zápasy nám tato pohárová soutěž nabídne?

Pyramida na Oktagon Underground je kompletní! Kdo se s kým utká a jaký je program?

Velkolepá akce Oktagon Undeground: Last Man Standing nás čeká již v sobotu večer. Do pátečního vážení a losování však nebyl znám celý program očekávaného galavečera. Kdo se tedy s kým utká?