Kapitán Liverpoolu: V klubu můžu hrát dalších 7 let, cítím se skvěle!

Jordan Henderson, 37 let, Liverpool FC. Že se Vám zdá tato “trojčlenka” nereálná? Samotný hráč ji vidí vcelku jasně! Současný kapitán Reds se v médiích vyjádřil, že se cítí skvěle a vůbec ne na svůj věk.

zdroj: liverpoolafc.com

Anglický reprezentant, jenž nedávno oslavil třicetiletý věkový milník, se prý cítí na mnohem méně a rád by v klubu setrval dalších sedm let!

Henderson v neděli oslavil vítězství nad aktuálně nejlepším (alespoň dle žebříčku FIFA) národním týmem, Belgii ve Wembley Anglie porazila 2:1.

Na klubové úrovni Henderson zažívá taktéž úspěšná léta, možná i proto se cítí i po fyzické stránce skvěle. Nepopiratelnou pravdou je, že únava se rozhodně po vítězství odbourává snáze než po prohře.

“Je mi třicet, ale cítím se tak o pět let mladší. Jsem na tom stejně dobře, jako jsem býval dříve,” uvedl Henderson pro klubový web.

“Nacházím se v takové fázi kariéry, kdy mám dostatek zkušeností, ale ještě ani zdaleka mě neopouštějí síly,” libuje si odchovanec Sunderlandu.

“Chci hrát tak dlouho, co to jen půjde. Fotbal miluji a stále chci pro Anglii a Liverpool odvádět to nejlepší.”

Současný kontrakt mezi Hendersonem a Reds vyprší v roce 2023, kapitán týmu je však přesvědčen, že bude mít co klubu dát i poté.

“Vždycky jsem žil tak, jak se má. Dělal jsem v rámci regenerace vše správně, jím zdravě, hodně spím. I za šest, sedm let bych měl být schopen působit na té absolutně nejvyšší úrovni,” je přesvědčen svěřenec Jürgena Kloppa.

Tak uvidíme! Pokud Hendersonovi vydrží zdraví, šanci naplnit své touhy zcela jistě má.

Zdroj: liverpoolfc.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?