Spojte se s námi

Ostatní

Kaká překvapuje: Fotbal si už neužívám

Publikováno

dne

Mnozí fotbalový odborníci ho pokládají za největší talent uplynulých dvou desetiletí. Kaká ovšem upřímně přiznává, že i jemu pomalu dochází síly a začíná se zamýšlet nad svojí budoucností. Fotbal už pro něho není takovou radostí, jako to bylo kdysi. Pár zranění během jeho kariéry si teď vyžádalo svoji daň.

V rozhovoru pro brazilskou televizi se ho novináři zeptali i na jeho představu budoucnosti. Kaká přiznal, že už se nad tím zamýšlel a rád by se vydal po vzoru jednoho ze svých kolegů.

http://gty.im/521944622

„Chtěl bych to udělat jako Zinedine Zidane. On přestal hrát, vzal si jistý čas na oddych, uvědomil si, že by se rád věnoval trénování a zaměřil svoji pozornost nejprve na mládežnické týmy. Mohl bych to udělat jako on,“ řekl v rozhovoru pro Globo Esporte.

Možná nám tak do řad manažerů přibude další kouč, který bude mít za sebou úspěšnou kariéru. Díky tomu se lépe vcítí i do postavení jednotlivých hráčů v týmu.

Kaká však pro Globo Esporte řekl i pár upřímných slov, které možná překvapí jeho fanoušky. V poslední době se sebou musí hodně bojovat a přiznává, že sport už mu nepřináší tolik radosti, jako v minulosti.

http://gty.im/173525580

„Pokračovat v hraní? Fotbal si už neužívám. Po každém zápase cítím bolest. Moje tělo to cítí a ve věku 35 let je těžké zotavovat se,“  prozradil svoje aktuální pocity ze svého vystoupení na trávnicích.

Slavný Brazilec má ještě do konce této sezony smlouvu s týmem Orlando City. Zdá se, že po těchto slovech už bude následovat rozloučka s hráčskou kariérou a zřejmě se zaměří na jiné priority.

http://gty.im/71349328

Reklama

Oblíbené