K souboji Pešty s Vémolou klidně může dojít, tvrdí promotér Ondřej Novotný

Karlose Vémolu vyzývá kdekdo, ze soupeřů si tedy může klidně vybírat. Nicméně jestli je někdo, s kým zápas odmítal, je to Viktor Pešta. Ostatně se poměrně jasně vyjadřoval na jeho adresu do médií. Dle promotéra organizace Oktagon ale k zápasu klidně může dojít.

Zdroj: instagram.com/karlos_terminator_vemola/

O možném souboji Karlose Vémoly s Viktorem Peštou se mluvilo ještě před tím, než Pešta podepsal smlouvu s Oktagonem. Od té doby je ale potenciální zápas cítit neustále ve vzduchu a touha fanoušků po něm sílí.

Zápas dvou borců, kteří byli v UFC, to tu zkrátka ještě nebylo a kdekdo by to chtěl vidět. Pešta se navíc neustále do “Terminátora” neustále naváží, leč nijak brutálně, a snaží se jej vyprovokovat k možnému zápasu.

Ostatně podobně si zápas s Vémolou získal Václav Mikulášek. Nicméně dle Vémoly je Pešta nikdo a zápasit s ním bude jen tehdy, bude-li Pešta držitelem titulového pásu. “Terminátor” by mu totiž pás sebral.

A co na uskutečnění zápasu říká promotér a zakladatel Oktagonu Ondřej Novotný? „Myslím, že se to může určitě stát, takže je to vlastně fajn. Viktor vyzývá Karlose už dlouho. Stejně tak je fakt, že nikdy v devadesát trojce nebojoval. Jedna věc je tedy sportovní stránka, Viktor ve své kariéře určitě prokázal, že míří hodně vysoko, ale v polotěžké ještě nenastupoval.“

„Druhá věc je marketingová stránka, ve které je Karlos mnohem dál před Viktorem, než si on teoreticky myslí, že je před Karlosem v té sportovní. To znamená, že v momentě, kdy se to potká, bude správný čas zápas domluvit,” nechal se slyšet Novotný.

Dočkáme se hvězdného zápasu v blízké budoucnosti?

Zdroj: iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Koronavirus kosí český fotbal! Kvůli nákaze byl odložen další ligový zápas

Česká fotbalová liga se sice po pauze způsobené koronavirovou krizí znovu rozběhla, testování v klubech ale přesto brání bezproblémovému odehrání všech duelů.

Spurs jsou dle procent aktuálně nejlepším týmem napříč evropskými soutěžemi

Manažer José Mourinho ordinuje již rok svůj styl hráčům Tottenhamu a po komplikované první sezoně se mu podařilo Spurs vybičovat ke skvělému startu v Premier League.

Minule to bylo v Teplicích divoký, inkasovali jsme v poslední minutě, takže chceme odplatu, řekl Vindheim

Sparta má za sebou dva velmi nepovedené zápasy s Viktorií Plzeň a s Českými Budějovicemi. Tyto dva duely je stály první místo, když aktuálně na první Slavii ztrácí 4 body.