Jsem zklamaný sám ze sebe, vzdal jsem to v hlavě, nechal se slyšet Mikulášek

O výkonu i pozápasovém chování Václava Mikuláška se již rozpovídal Karlos Vémola i Ondřej Novotný. Jak se ale hodnotí sám “Baba Jaga”? “Terminátorův” poslední soupeř byl sám k sobě maximálně upřímný.

Zdroj: Václav Mikulášek

Václav Mikulášek rozhodně neoslnil výkonem, který předvedl v souboji s Karlosem Vémolou. Jenomže neobstál ani v chování po něm, čehož si je ale sám vědom a nyní si to vyčítá.

„Jsem zklamaný sám ze sebe. Nic jiného mě nemrzí, než jak jsem se choval a co jsem říkal. Když jsem třeba tvrdil, že mi o nic nešlo, tak to není pravda. Můj výkon neodpovídal mé přípravě. A to mě opravdu štve. Ale jak jsem řekl, nedokážu změnit to, co se stalo, když se zavřela klec a já jsem zmrznul jak nanuk,“ nechal se slyšet.

„Vzdal jsem to úplně v hlavě. Nebudu lhát. Byl jsem unavenej, čtrnáct měsíců bez zápasu bylo moc. Možná jsem měl poslechnout Ondru (Novotného) a rozzápasit se, ale nebudu se vymlouvat. Byla to čistě moje chyba, já jsem zmrznul, pos*al jsem to. A co momentálně dostávám, to si zasloužím. Nebudu lhát, že ne,“ dodal.

Vémolu pak vyzdvihl jako sportovce, nicméně ruku by mu ani nyní nepodal. To, jak se Mikulášek po zápase choval, totiž je prý i tím, že jej “Terminátor” po zápase ponižoval. Také přiznal, že vůči němu cítí nevraživost i nadále. Prý by se ale nyní choval jinak.

Je tedy otázkou, jaká budoucnost na “Babu Jagu” čeká. Ukáže ve svém dalším zápase posun, který u něj určitě díky tvrdým tréninkům musel nastat?

Zdroj: iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jseš frajer nedivím se že jsi zamrznul takový tlak jaký jsi zažil musel být děsivý ale dokázal jsi že je možné se postavit tváří v tvář nejlepším borcum co země nabízí a to je z mého pohledu víc než dost. Příležitost dělá borce. RESPEKT

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vážné obvinění v UFC! Dana White spí se svými zápasnicemi, říká veterán organizace

Veterán UFC Diego Sanchez pořádně rozvířil vody organizace UFC. Dle něj má šéf Dana White či víceprezident Shean Shelby spát se svými zápasnicemi. Jeho trenér následně dodal, že se v UFC dějí věci, které nemůže zveřejnit.

Komu musí fandit Slavia, aby měla volnější cestu do Ligy mistrů?

Slavia byla loni kousek od postupu do Ligy mistrů. Po opakované penaltě v Midtjyllandu se ale sesypala a musela vzít zavděk Evropskou ligu.

Schick měl volat Spartě, ať Plavšičovi nevěří. Jak celá tato šaráda skončí?

Na startu tohoto týdne začala hýbat českým fotbalem zpráva, že Srdjan Plavšič po sezóně opustí Spartu a zadarmo přejde do Slavie. Sám hráč i tiskový mluvčí klubu to nejprve dementovali, novináři přinášející tyto informace si ale stojí za svým.