Reklama

Jsem prostě blbec, říká Vémola. Komu věří v souboji o titul prozatímního šampiona?

Zdroj: Oktagon MMA

Karlos Vémola kvůli zraněním musel odstoupit z titulového zápasu, který se měl konat v rámci turnaje OKTAGON 26 na Štvanici. Nahradí jej Samuel Pirát Krištofič. Terminátor přiznal, že to měl vzdát dříve, a také prozradil, komu v bitvě o prozatímního držitele titulu věří více.

Organizace Oktagon musí měnit plány. Na Štvanici se kvůli svým zraněním nemůže představit Karlos Vémola, který měl bojovat o titul střední váhy s Marcinem Naruszczkou.

Místo Terminátora se v kleci představí Samuel Krištofič. Pirát tedy dostane jedinečnou šanci stát se prozatímním šampionem. V případě, že by se mu to podařilo, by se konečně dočkal vysněného souboje s Vémolou.

Vémola v rozhovoru pro iSport přiznal, že jeho zranění je skutečně vážné a že na Štvanici chtěl tak moc, že trénoval i se zánětem, až si celé zranění ještě zhoršil.

„Jsem prostě blbec, který to měl vzdát hned. Udělal jsem si tak zranění mnohem horší, než co mohlo být. Chtělo to jen brát měsíc antibiotika a měsíc nic nedělat, já to nedokázal a urval si triceps. Jsem nepoučitelný,“ nechal se slyšet Terminátor.

Je si tedy vědom, že o to déle se bude ze zranění zotavovat. Navíc ho čeká další operace.

Co pak fanoušky rozhodně může překvapit, tak že Vémola věří v souboji s Naruszckou svému náhradníkovi.

Vémola se nedomnívá, že by si Pirát titulový duel zasloužil. Je však rád, že se mu splní to, co už dlouho plánuje – zmlátit Attilova kluka.

„Věřte tomu, nebo ne, myslím, že Poláka porazí. Naruszczka se připravoval na wrestlera, praváka, teď půjde proti strikerovi, levákovi. Co je výhodou pro mě? Pirát už mi nikam neuteče,“ predikuje výhru Krištofiče Terminátor.

Vidí však i nevýhodu: „S Pirátem to bude nějakou dobu k nevydržení, protože bude chodit s prozatímním titulem, ale všichni normální lidi budou vědět, že když šampion nemůže, tak má titul on. Aspoň ho budu moct zmlátit a titul si vzít zpět.“

Čeká nás tedy velmi zajímavá zápletka.

Zdroj: iSport, Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené