Reklama

Jsem na Piráta hrdý, je to pro mě jako pro trenéra velká čest, říká Attila Végh

Samuel Krištofič za sebou má úspěšný zápas s Marcinem Naruszczkou a je tak prozatímním šampionem střední váhy Oktagonu. Velkou radost z něj má i jeho trenér Attila Végh.

Attila Végh si sice dává zápasovou pauzu, na trenérském poli ale nikterak neotálí. Naposledy připravoval na důležitý zápas o prozatímní titul střední váhy Samuela Krištofiče.

Jak již zřejmě každý fanoušek bojových sportů ví, zápas skončil pro slovenskou stranu úspěšně a Marcin Naruszcka se musel smířit s prohrou na body.

„Jsem velmi spokojený, že Pirát zvítězil. Můžeme se pyšnit tím, že máme nejvíce pásů v Československu v rámci organizace Oktagon, což je pro nás i pro mě jako trenéra velká čest,“ nechal se slyšet Végh pro Svet MMA.

Attila přiznal, že je na Piráta hrdý, jelikož si je vědom Naruszczkových kvalit. Mimo to se Krištofič o zápase dozvěděl na poslední chvíli, přičemž musel řešit zraněná žebra.

„Vypadalo to, že zápas zrušíme. Díky bohu nakonec bylo všechno v pořádku a Pirát šel do zápasu velmi dobře připravený po fyzické i psychické stránce,“ prozradil vítěz Zápasu století.

Végh byl spokojený s tím, že rozhodčí dali Pirátovi všech pět kol. Sám totiž svému svěřenci říkal po každém kole, že lehce vyhrává. Nicméně po čtvrtém kole mu říkal, že poslední kolo musí zabrat a získat ho, aby výhra byla 100%.

„Pak jsem viděl, že Naruszczku rozhodčí upozorňoval a odebral mu bod. Tím pádem jsem věděl, že v zápase vyhrajeme,“ zakončil Attila své vyjádření.

Nyní je tedy na programu dlouho očekávaní zápas Piráta s Karlosem Vémolou o právoplatný pás šampiona. Termín je však neznámý, jelikož Terminátora čeká série operací, která ho jen tak nepustí do akce.

Očekává se ale, že se Pirát o titul porve na konci roku. Pokud nebude připraven Vémola, měl by se slovenský zápasník utkat s jiným vyzyvatelem.

Zdroj: Svet MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené