Reklama

Jsem horší než Lewandowski a Mbappé? Haaland reaguje na svůj Fifa rating

Hra Fifa je ve fotbalovém světě obrovsky populární, hráčské ratingy řeší nejen fanoušci, ale i samotní hráči. Erling Haaland moc šťastný nebyl, když zjistil, že jeho dva konkurenti jsou o něco lepší.

Fifa rating je ve fotbalových kabinách velké téma. Každý rok kluby zveřejňují videa, kde hráči reagují na své hodnocení, často si hráči stěžují, že by jejich kartička měla být mnohem lepší.

Stejné video si připravila i Borussia Dortmund. Ta obsadila do role moderátora mladého Jude Bellinghama, který spoluhráčům odtajňoval jejich ratingy. A když přišel na řadu supertalent Erling Haaland, fanoušky svou reakcí nezklamal.

Haalandův rating se zvedl z loňských 84 na 88, na což se Bellingham zeptal, zda je s tím spokojený. “Není to špatné, ne?” odpověděl Haaland.

“Chtěl bych jen říct, že Lewandowski má 91 a Mbappé má také 91…Jsi pořád spokojený?” popíchl svého parťáka Bellingham.

“Bez komentáře,” odpověděl suše Haaland. “Rychlost a síla by měla být přes 90. Nemyslíš, že si to zasloužím?” ptal se Nor svého spoluháče. “Rozhodně si to zasloužíš, kamaráde,” odpověděl Bellingham.

Lewandowski a Mbappé patří mezi Haalandovy dva největší rivaly. S polským sniperem se pere o korunu krále střelců v Bundeslize, s francouzským rychlíkem zase o titul nejlepšího mladíka světa.

Až skončí Ronaldo a Messi, je dost pravděpodobné, že právě tito dva fotbalisté se poperou o Zlatý míč.

Zdroj: Borussia Dortmund

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené