Reklama

Jiří Procházka po náročném programu míří na týden do tmy

Jiří Procházka neměl příležitost si v posledních měsících odpočinout. Po vyhraném utkání následně absolvoval velké množství rozhovorů a až nyní si může od všeho oddychnout. Nyní má tak v plánu zavřít se na týden do tmy.

Zdroj: Se svolením Jiřího Procházky

Jiří Procházka na svém instagramovém profilu děkoval svým trenérům za půlroční přípravu, ale také svým sparing partnerům či rodině a přátelům.

Až nyní, po vyhraném utkání s Dominickem Reyesem, má šanci si po vskutku dlouhé době od všeho odpočinout. A to dozajista vítá.

“Rád bych také poděkoval svému soupeři, Dominicku Reyesovi, především za krásný boj a spoustu zkušeností a ponaučení do dalších příprav, do dalšího zlepšování na cestě za titulem v UFC,” napsal na Instagram.

Jeho další zápas bude dost možná titulový, dojde k němu ale nejdříve na konci roku. Nějakou dobu tak bude moci odpočívat.

A Procházka si zvolil vskutku zajímavý druh odpočinku. “Já se jdu teď zavřít na pár dní do tmy, protože jedině v tichu a klidu jde nalézt čistá motivace přímo od zdroje,” vysvětlil svým fanouškům.

Jedná se o proceduru, při které je člověk určitou dobu (nejčastěji týden) zavřený v temné komoře a tam mu je přinášena pouze strava. Člověk se tak plně soustředí pouze na sebe a na vlastní myšlenky.

Zdroj: Instagram Jiřího Procházky, MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. ..”jen” další potvrzení opravdových duševních kvalit tohoto ctihodného mladého bojovníka ..
    ..byl jsem před lety ve tmě na 11dní a je to navždy jeden z nejkrásnějších především duševních prožitků..
    ..navždy vše dobré Vážený mladý bojovníku..
    ..o generaci starší Melancholický Samotář Grey..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené