Reklama

Jiří Procházka byl nominován hned na dvě prestižní ocenění! Získá alespoň jednu cenu?

Dva zápasy v UFC, dvě výhry, dva bonusy za výkon večera, dva jedinečné knokauty. Jiří Procházka zkrátka vletěl mezi světovou špičku jako velká voda a zajistil si skvělou reputaci. Ta by se nyní ale mohla ještě vylepšit. Byl totiž nominován na zisk dvou prestižních ocenění!

Fighters Only, jeden z největších portálů věnujících se bojovým sportům, letos pořádá již 13. ročník World MMA Awards.

V anketě mohou fanoušci hlasovat až ve 22 kategoriích. Pochopitelně se jedná o ceny pro nejlepší zápasníky, zápasnice, knokauty a submise. Hlasovat lze ale také pro nejlepšího promotéra, tzv. “ring girl”, nebo rovnou organizaci.

Ceny se budou udělovat i médiím. Lze hlasovat pro nejlepší mediální server věnující se MMA. Zkrátka rozmanité možnosti voleb.

O to cennější jest, že hned dvakrát najdeme v nominacích Jiřího Procházku. Kupodivu se však neobjevil v nominaci na nejlepší knokaut roku 2021.

V jakých oblastech ale byl nominován? V první řadě se jeho zápas s Dominickem Reyesem dostal mezi pětici, z níž se bude vybírat nejlepší souboj roku.

Mimo to byl nominován mezi zápasníky, kteří zažili průlomový rok. Spolu s ním se o toto ocenění budou ucházet Khamzat Chimaev, Brandon Moreno, Yaroslav Amosov a Kevin Holland.

Konkurence je veliká, Procházka to tedy nebude mít snadné. I tak se ale dokázal nominovat a už jen to je velký úspěch.

Zdroj: BJPENN, Fighters Only

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené