Reklama

Jindřich Trpišovský o afrických hráčích a také o neproměněné penaltě Jana Kuchty

Po remízovém zápase s Karvinou se Jindřich Trpišovský rozpovídal o výkonu svého týmu či o budoucnosti afrických hráčů Slavie. Co řekl na neproměněnou penaltu Jana Kuchty?

Zdroj: SK Slavia Praha

S výkonem svého týmu Trpišovský spokojený rozhodně nebyl, označil ho za podprůměrný a nenašel hráče, který by na hřišti opravdu vyčníval. Pozitivní pro Slavii ovšem je, že její ligová neporazitelnost stále trvá.

Pokud chtějí sešívaní vyhrát i MOL Cup, tak by ve čtvrtek proti Plzni měli podat rozhodně lepší výkon, i když Plzeň má svého trápení také dost.

Trenér sešívaných se vyjádřil na adresu klíčových hráčů afrického původu, konkrétně k Simonovi Delimu a Abdallahovi Simovi.

“O jeho budoucnosti se budeme teprve bavit. Kdyby některé naše varianty padly a bylo to finančně schůdné, tak je jednou z variant, že by zůstal, pokud by měl zájem,” řekl Trpišovský na adresu ostříleného zadáka a miláčka fanoušků.

O senegalském křídelníkovi se rozpovídal trochu víc. “Na Simu se hodně vyptávají ve West Hamu a v dalších klubech. Bude to o té případné nabídce, která v klubu přistane,” poodkryl karty Trpišovský. Jakou nabídku by si Slavia asi představovala?

“Chybí mu herní pohoda a elastičnost. Na dynamice a rychlosti je závislý. Trénuje teprve deset dní. Opticky vidím, že to není on. Snažíme se na něm pracovat, aby odehrál na maximum zbývající zápasy. Je na něj velký tlak z venku,” řekl k herním výkonům talentovaného Senegalce.

A co neproměněná penalta Jana Kuchty? “Já mu to říkám pořád, ať na ně nechodí, že to neumí, kluci ho donutili, podle toho to vypadalo,” sdělil svůj názor trenér Slavie.

Zdroje: O2 TV Sport, Ondřej Zlámal, YouTube – tvslavia

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Já si myslím,že prodat Simu za ty Slavií požadované peníze je hodně nereálné,vždyt on až na pár prvních zápasů,kdy ho nikdo neznal ještě nic nedokázal.On musí prokázat dlouhodobě nadstandardní výkonost,teprve potom bude možná prodejný za tu částku,kterou si představují. A jinak, v každém anglickém klubu mají takovýhle mladých Afričanů tolik,že neví co s nimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené