Jedná se o obrovsky důležité vítězství, řekl po zápase s Boleslaví Kolář

Ondřej Kolář včera opět několikrát podržel Slavii a měl veliký podíl na výhře 1:0. Především dva zákroky proti Tomáši Ladrovi stojí za zmínku. Pro web Slavii se k zápasu krátce vyjádřil.

Zdroj: slavia.cz

Slavia už jednoduše musela vyhrát. Z prvních čtyř jarních zápasů uhráli Sešávaní pouhé čtyři body a kdyby ani v Mladé Boleslavi nevyhráli, byly by šance Plzně na titul už opravdu vysoké. „Jedná se o obrovsky důležité vítězství. Získat tři body po pauze bylo klíčové, abychom Plzni opět odskočili a trochu je dostali pod tlak, což jsme splnili.”

Právě zákrok proti střele z kopačky Ladry byl podle něj nejtěžší. A není se čemu divit, Ondřej musel během půlsekundy zareagovat a vyrazit míč. „Nejtěžší situace byla asi ta po centru ze strany za zadní tyč, kde čekal Ladra a já jsem musel reflexivně zasáhnout.”

Sedmnáctým čistým kontem v sezóně vyrovnal rekord Jánoše s Petrem Čechem. Navíc á před sebou řadu zápasů, ve kterých se může na čele osamostatnit. „Je samozřejmě krásný pocit vyrovnat se takovým jménům. Jen doufám, že v tom budeme pokračovat i nadále. Není to jenom o mně, je to práce celého týmu.”

Koláře čeká ještě deset ligových zápasů, je tedy dosti pravděpodobné, že se na čele osamostatní. „Určitě bych ho chtěl překonat. Kdybych řekl, že na to nekoukám, lhal bych. Udělám všechno pro to, abych rekord navíc překonal ještě v základní části, a ne v nadstavbě,” připomněl důležitý fakt, že dva jmenovaní gólmani měli na 17 čistých kont pouhých 30 zápasů.

Použité zdroje: slavia.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Liberec si brousí zuby na útočníky pražských ‘S’, zároveň by rád přivítal Hušbauera

Deník Sport přišel s informací, která zaujme fanoušky nejen Slovanu Liberec, ale také oba tábory pražských 'S'. Údajně byla započata jednání o...

Marek Jankulovski opouští pozici sportovního ředitele Baníku. Kam povedou jeho další kroky?

V Baníku Ostrava dochází před spuštěním nového ligového ročníku 2020/2021 ke změnám nejen hráčským, ale i funkcionářským. Pozici sportovního ředitele již nebude...

Václav Černý opět mění působiště! Z Utrechtu odchází hostovat do Twente

Před rokem Václav Černý nadobro a nenávratně opustil slavný Ajax Amsterdam, v němž se navzdory slibným předpokladům i kvůli častým zdravotním komplikacím...