Spojte se s námi

Blog

Jeden ze služebně nejstarších hráčů pražské Sparty, Lukáš Vácha, prodloužil smlouvu do roku 2020

Zveřejněno

dne

zdroj sparta.cz

Dnešním dnem se uzavřely všechny spekulace o možném odchodu velkého sparťana a jednoho ze služebně nejstarších hráčů pražské Sparty. Lukáš Vácha, který na Spartě působí 6 let s výjimkou půlročního hostování v Liberci, prodloužil smlouvu do konce června 2020.

Na svém osobním Instagramu hráč nosící číslo 69 sdělil: “Je mi ctí a jsem hrdý, že můžu být součástí Sparty.”

Defenzivní záložník, který měl dlouhodobé zdravotní problémy, nyní absolvuje zimní přípravu, ve které se snaží opět upoutat svými výkony trenérský tým a nového sportovního ředitele Tomáše Rosického, aby se probojoval do základní sestavy.

Lukáš by si rád vzpomenul na formu ze sezony 2013/2014, kde slavil se Spartou zisk ligového titulu již ve 27. kole a téhož roku také Sparta získala double, kdy po výhře v penaltovém rozstřelu ve finálovém utkání Poháru České pošty porazila svého rivala Viktorii Plzeň.

V té době patřil k tahounům a lídrům týmu pražské Sparty. Za své přesvědčivé výkony si vysloužil nominaci od trenéra českého A-mužstva Pavla Vrby, kde měl tu čest obléknout kapitánskou pásku již ve svém 3. zápase.

Lukáš Vácha je hráčem, který splňuje kritéria, které sportovní ředitel Tomáš Rosický požaduje a pražský celek potřebuje. Jedná se o velkého bojovníka a ještě většího sparťana. Má zkušenosti z reprezentace, zahrál si evropské poháry a získal 2x titul 1. české fotbalové ligy.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama