Reklama

Je o Plavšičově odchodu rozhodnuto? Nenominace záložníka tomu nasvědčuje

Kauza Srdjana Plavšiče pořádně zahýbala fotbalovými vodami v České republice. Podle zákulisních informací má po skončení smlouvy ve Spartě odejít zadarmo do Slavie, hráč i klub to dementovali, ovšem nenominace Plavšiče na utkání s Baníkem leccos naznačuje.

Zdroj: AC Sparta Praha

Srdjan Plavšič na svém Instagramu popřel, že by se Slavií podepsal smlouvu. Ovšem dle zákulisních informací je na svém přechodu mezi pražskými “S” už delší dobu dohodnutý.

Sparta dokonce odepřela vstup na stadion dvěma novinářům, kteří s touto novinou přišli. Stále se dušovala, že hráči věří a jedná s ním o novém kontraktu.

Pavel Vrba v podcastu pro Sparťanské noviny ale uvedl, že pokud je Plavšič dohodnutý na smlouvě ve Slavii, byl by rád, aby to řekl na rovinu a zbytečně kolem toho nemlžil.

A jak se tak zdá, to se dost možná stalo. Zatímco ve středu proti Slavii ještě hrál v základu, o víkendu proti Baníku nejenže z ní vypadl, ale nebyl nominovaný ani na lavičku.

Sparta přitom oznámila, že ze zdravotních důvodů chybí pouze Souček, oba Krejčí, Vindheim, Štetina a Kozák.

Může to tak značit, že by Plavšič řekl pravdu a z toho důvodu byl vyřazen z kádru do zbytku sezóny.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Nedomluvil se se Spartou na nové smlouvě. CHce přidat. Sparta naopak chce plat snížit. Takže se nedomluvili a tím pádem ho odepsali. Odejde zadarmo nejspíš do zahraničí.

  • Tak od jisté doby je z fotbalu profesionální sport a hráče a všechny okolo něj živí. Jejich kariéra je krátká a musí si vydělat na živobytí a nejlépe se zajistit i do konce života.
   A nemůžeme mu to mít za zlé. Každý z nás si chce vydělávat za svou práci maximum a dobrovolně nepřistoupíme na snížení platu. A pokud by přišel někdo s jiný s lepší smlouvou, tak proč neodejít od současného zaměstnavatele ?

   A že třeba mlží ? Sakra, jde o rivala a říct “jo, podepsal jsem Slavii”, tak ještě ten den dostane čočky od každého v šatně, uklízečka ho umlátí hadrem na podlahu a venku na něj počkají fanoušci, kteří mu to vysvětlí a se štěstím bude mít jen odřené auto, propíchané gumy a cihlu v předním skle.

 2. Divil bych se,že by ho Slávie chtěla.Věčně se válí po zemi a kňučí jak potrefená husa.Jde spíše o hru jeho agenta Gluševiče,který nechtěl přistoupit na snížení platu Plavšiče.Vidím to na Kazachstán nebo Maďarsko.

 3. Jasný doklad toho, že to ve Spartě dělají špatně. V předchozím období nebyl prakticky nikdy v základu a teď ke konci platnosti smlouvy by ho najednou stavěli? Po podpisu nové smlouvy se to může zase celé opakovat. Vrba tam nemusí být věčně.

 4. Proti Slavii si moc nekop. To samé proti Liberci. Není to rozhodující fotbalista. Na naší ligu je jeden z lepších. Ale je vidět že už se na něj umějí protihráči připravit. Když nehraje tak zase moc neschází.I když musím přiznat že pro jeho nebojacnozt a rychlost baví. Spartě zase tolik scházet nebude.

 5. Slavii může být platný, v rozjetém týmu se hraje líp než tam, kde je to nahoru dolů. Ale zázrak to (zatím stále) není. Navíc jeden z nejdražších hráčů v lize, být tři roky za ty prachy stále jen příslib do budoucnosti, to je málo. Kotal ho nechtěl, když přišel Vrba, tak ten by ho rád udržel, ale on už se mezitím domluvil jinde. Takže to není ani chyba Rosického, problém je časté střídání trenérů, kdy se mění styly a tím pádem se sází i na jiné hráče, než preferoval předchůdce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené