Liga mistrů

“Jděte do pr****,” řekl Neymar. Nyní se je jeho vyjádřením začala zabývat UEFA

Ruka, penalta a vypadnutí. Tak by se dala charakterizovat situace PSG z 94. minuty odvetného osmifinálového utkání fotbalové Ligy mistrů s Manchesterem United. Tuto situaci neunesla ani zraněná hvězda pařížského celku. Brazilec se k pokutovému kopu vyjádřil na Instagramu, za což ho začala vyšetřovat UEFA.

Historie se opakuje! Paris Saint-Germain se nepoučilo a znovu ztratilo komfortní náskok z úvodního duelu. Tentokrát byl nad síly francouzského celku Manchester United. Tým trenéra Tuchela si z Old Trafford přivezl výhru 2:0, ale doma kvůli prohře 1:3 skončil.

Kvůli čemu tedy UEFA zraněného Neymara vyšetřuje? Brazilský křídelník se nevhodně vyjádřil k penaltě, kterou svěřenci trenéra Solskjaera kopali v 94. minutě.

Dalutovu střelu na hranici pokutového území zastavila paže Kimpembeho, rozhodčí situaci prokonzultoval s videorozhodčím a následně ukázal na bílý bod. Míč si vzal Marcus Rashford a gólem posunul Rudé ďábly do čtvrtfinále milionářské soutěže.

“Je to hanba! Situaci na videu sledovali čtyři lidi, kteří o fotbalu nevědí nic. Toto penalta nebyla. Jak to může být házená, když ho míč trefil do zad? Běžte do pr****,” napsal na svém instagramovém účtu Neymar.

Celou situací se nyní začala zabývat UEFA. Jaký trest byste Neymarovi udělili vy?