Reklama

Jaroslav Tvrdík se nechal nachytat a vysmál se údajnému přestupu Petra Ševčíka!

Někteří slávisté se nechali pěkně nachytat. Twitter obletěla zpráva, že anglický tým Blackburn Rovers podepisuje Petra Ševčíka. Částka přestupu byla uvedena pod 2 miliony liber a jedná se o jeden velký omyl. Nachytat se nechal i Jaroslav Tvrdík.

Zdroj: SK Slavia Praha

V příspěvku stojí, že Blackburn Rovers s radostí oznamuje přestup záložníka Petra Ševčíka ze Slavie Praha. Měl podepsat smlouvu na 3 roky a přijít za 1,8 milionu liber (cca 54 milionů Kč).

Celé situaci se vysmál i samotný předseda představenstva pražské Slavie Jaroslav Tvrdík. Přestupová částka za šikovného středopolaře byla opravdu velice nízká, jenže jedná se o velké nedorozumění a omyl.

Zprávu totiž přinesla stránka, která se věnuje herní strategii Football Manager.

Football Manager je simulací reálného fotbalu, kde si hráči hry mohou nakupovat skutečné fotbalisty a tvořit si ze svého oblíbeného týmu klub snů.

U samotného příspěvku se nechala nachytat spousta slávistů, pouze někteří bystří komentující rozeznali, že se jedná pouze o hráčský účet.

Zdroje: Twitter – TOMMY-SKS, Blackburn Rovers (FM)

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Prodat Ševčíka za 54 mil.to je špatný vtip.Jezdec jeho formátu má předpoklady svou hodnotu zvýšit na deseti násobek.Pokud bude zdráv a budou se mu vyhýbat zranění nemám o jeho famozní vzestup obavy.Poctivec jakých je v naší lize možná pět a všichni jsou ve Slávii.

 2. Má rozhodně větší hodnot, občas ty výsledky nejsou nic moc zas měl i zranění.
  Navíc na Transfermarktu je jeho
  (odhadovaná)
  cena je 3,5mil eur = cca 90mil Kč

 3. 1. Je vidět, že Tvrdík dělá hovno, když řeší tohle.
  2. Někteří slávisti si evidentně sedí na vedení a nebudou zrovna nejbystřejší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené