Reklama

Jake Paul stanovil podmínky, za jakých přestane vyzývat MMA zápasníky! Co na to Dana White?

Jake Paul je v současné době jeden z nejlépe vydělávajících sportovců, co se týče bojových sportů. Americký YouTuber totiž i díky svým výkonům zajímá fanoušky, díky kterém si jeho soupeři vydělají obrovské peníze. Paul nicméně vyzývá MMA zápasníky, což se nelíbí Danu Whiteovi. Paul mu tak oznámil, za jakých podmínek s tím přestane.

Jake Paul má za sebou již třetí vítězství v profesionálním boxu. A porazil známá jména, mezi která patří Nate Robinson, Ben Askren a Tyron Woodley.

Všichni jsou MMA zápasníky, a to se mnoha lidem nelíbí. Stále to jsou ovšem respektovaní bojovníci, kteří by si měli s někým, kdo se boxu věnuje poměrně krátce, poradit.

Dana White, šéf UFC, je snad jedním z největších odpůrců Paula. Nelíbí se mu právě to, že neustále vyzývá MMA bojovníky, a to i ty jeho.

Nyní už ale ti bojovníci vyzývají Paula, jelikož si za zápas s ním vydělají peníze, o kterých se jim ani nesní. Paul nově stanovil podmínky, za jakých by již MMA zápasníky nevyzýval.

„Hej, Dano, uvolni mi do mého příštího turnaje Jorgeho Masvidala a Amandu Nunes. Pokud Jorge porazí mě a Nunes porazí Serrano, pak ti dám pokoj a už se nikdy nebudu nabourávat do tvého byznysu,“ řekl na sociálních sítích.

Je to reálné? Asi nikoliv. White rozhodně nebude chtít podporovat Paula a dávat mu takové lidi do zápasů. Z UFC si zkrátka proti Paulovi nezazápasí nikdo.

Zdroj: Top Fight

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené