Jaké máš IQ? Jsem chytrý! Mikulášek odpovídal na dotazy fanoušků

Kvůli nákaze koronavirem se nemohl uskutečnit velmi očekávaný souboj Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem. Pokud se však dokáže dostat Terminátor do formy, tak by se měl tento boj konat 17. října. Deník sport dal v pondělí dopoledne prostor všem fanouškům bojových sportů, kteří měli možnost ptát se Baby Jagy na nejrůznější věci.

Zdroj: instagram.com/vasekmiku

Martin: Ahoj. Těšíš se až se staneš tím, kdo ukončí Karlosovi kariéru? Ať se to podaří! Držím palce….

Mikulášek: Já se těším hlavně na zápas. To jak dopadne už je jedno. A děkuji.

Karel: Jaké máš IQ?

Mikulášek: Jsem chytrý.

Divad023: Myslím, že s tebe dostal Karlos strach, tak pořádně trénuj, máš ho tam, kde by jsi ho měl mít. Takovou šanci už nedostaneš…

Mikulášek: Karlos ze mě určitě nedostal strach, to není člověk, co se lekne. Jenom si myslí, že mu shoda okolností momentálně nehrála do karet.

Honza: Fetoval si?

Mikulášek: Užíval jsem si života, jako každý.

Jan Novák: Proč chcete Vémolu zmlátit “po hospodsku” a nerozdáte si to s ním radši “po gentlemansku” – např. v šermu nebo v šachách? Díky, ať se i tak daří.

Mikulášek: Nejradši bych s ním šel na procházku do ZOO, kde bychom mrouskali jak dva plameňáci.

Richard K.O.: Ahoj Vašku. Věříš že se Karlosovi povede shodit váha, vypadá to že to není moc reálné, nebo věříš že to zvládne?

Mikulášek: Reálné to není, ale jako bývalý kulturista s váhou umí pracovat. Otázkou je, jak se bude cítit v zápase.

Štětec: Dobrý den pane Mikulášek, mohl bych se zeptat, kolik už vás řádově stála příprava na zápas a o kolik se prodraží posunutím zápasu ? Děkuji, ať se daří.

Mikulášek: Příprava mě už stála asi 150 tisíc. A počítám, že mě to ještě třeba 50 bude stát.

Radek Konečný: Zdravím chlape zajímalo by mě, jakým směrem povedou do budoucna tvé kroky v MMA a jaké jsou tvé cíle, například posuny v kariéře, zkouška v zahraničí, díky a držím palce

Mikulášek: Budoucnost, to je těžké, člověk si někdy myslí, že něco nějak bude, a dopadne to jinak. Takže všemu nechávám volný průběh. A co se týká zahraničí… Už jednu nabídku mám. Uvidíme, zda mě tam mé kroky povedou.

Kompletní rozhovor s Mikuláškem najdete na serveru iSport.

Zdroj: iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Vaškovi fandím, ale zkušenosti a kvality Vémoly budou asi nad jeho síly. Podle mně ho Karlos velice rychle hodí a pak ho klasicky uválí na zemi nebo domlátí a zápas rychle skončí. Tenhle scénář je asi nejpravděpodobnější, i když pokud se bude zápas ubírat jiným směrem a Vašek bude vzdorovat, tak jen houšť.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.

Makhmud Muradov vs. Andrew Sanchez: Preview a tipy na sázení

Makhmud Muradov za sebou má již dva zápasy v UFC, oba však absolvoval v roce 2019. V minulém roce měl smůlu, ze čtyř domluvených zápasů nevyšel ani jeden. Chuť si tedy bude chtít napravit letos, první souboj jej čeká již za pár dní. Zápasit bude s Andrewem Sanchezem. Na co vsadit?