Jak zdarma získat bonus u Tipsportu a jak využít Nety?

Tipsport nabízí každému novému registrovanému klientovi registrační bonus ve výši 150 Kč. Ten je však vyplácen v Netech (věrnostních bodech). Jak jej ale zdarma získat a jak fungují?

Stačí se jen registrovat na Tipsportu a bonus ve výši 150 Kč je Váš. Netřeba na účet vkládat žádné peníze. Tento bonus je vyplácen v Netech, což jsou věrnostní body, za které lze nejen sázet, ale také sledovat live streamy.

Tipsport registrační bonus lze získat následovně:

Pro zisk vstupního bonusu za registraci jsou nutné dvě věci. V první řadě registrace v sázkové kanceláři Tipsport, v řadě druhé plně dokončit registraci ověřením totožnosti a bankovního účtu.

Ověření účtu lze provést online přes banku, proběhlo by okamžitě. Chcete-li účet ověřit přes pobočku, bude to trvat tak dlouho, dokud ji nenavštívíte (max. 30 dní).

Jakmile učiníte tyto kroky, objeví se vám na účtu 150 Netů, tedy 150 Kč. Není nutné je vsadit naráz. Lze je rozdělit do více tiketů. V bonusových podmínkách pro tento bonus navíc není definován žádný minimální kurz.

Akční kód pro bonus 150 Kč?

Pro zisk tohoto bonusu není potřeba zadávat žádný akční kód. Ten se nezadává ani při vkladu.

Stačit by měla pouhá registrace a ověření totožnosti.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Jak Tipsport Nety fungují?

Nety jsou součástí Tipkonta. Jedná se o věrnostní body. Lze je získat při podání tiketů s určitými kurzy, v soutěžích jako odměny či právě jako registrační bonus bez v kladu.

Abyste mohli Nety využít, je na tiketu nutné přehodit Kč za Nety. Jakmile podáte tiket za Nety a vyjde vám, výhra Vám bude vyplacena v Kč.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?