Reklama

Jak veřejnost reaguje na evropské hody v podání českých týmů?

Slavia po náročné taktické bitvě zdolala oslabený Union Berlín 3:1. Sparta v Kodani proti domácímu Brøndby mohla též vyhrát, ale nakonec se s Dánskem rozloučila remízovým výsledkem 0:0. O senzaci se postaral severočeský Jablonec, který porazil favorizovanou CFR Kluž 1:0.

Společně se podíváme na to, jak veřejnost reagovala na výkony českých týmů. Většina reakcí se pochopitelně týká pražských “S”. Přeci jen fanouškovské zastoupení Slavie a Sparty je daleko větší než Jablonce.

V sešívaném táboře a i okolo něj nemohla panovat nespokojenost. Porážka budesligového týmu se vždy počítá.

Produktivitu slovenského reprezentanta komentoval novinář Jan Podroužek. Schranz má opravdu zajímavá čísla a dost možná v Edenu kvete další hráč zralý pro zahraniční angažmá.

O fotografie ze zaplněného Edenu včetně povedeného chorea se podělil příznivec Slavie a jeho fotky retweetoval i samotný místopředseda představenstva Tomáš Syrovátka.

Naopak sparťanský novinář Jan Vacek převážně kritizoval. Ano, Sparta sice mohla vyhrát, ale musí se nechat, že v brance Brøndby předvedl nadstandardní výkon Hermansen.

Na druhou stranu dánský šampion není v optimální formě, v domácí soutěži je aktuálně až na 8. místě, proto lehká kritika zaznít bezpochyby může.

Co je špatně? Vidíme snad do tréninkového procesu? Máme snad zkušenosti Pavla Vrby?

Jediné, co pro Spartu může být špatně, je drolení důvěry v trenéra. Tomu by sparťanská obec měla děkovat, že Spartu prokousal do EL a do hry o nejvyšší příčky v ligové tabulce.

Novinář Luděk Mádl upozornil na moment, který v podstatě rozhodl duel Jablonce s Kluží. Následnou penaltu proměnil Pilař a v Jablonci se mohlo slavit.

Zdroj: Jan Podroužek, Tomáš Syrovátka, Jan Vacek, Pavel Jahoda, Luděk Mádl

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Špatně je ve Spartě to že o ni rozhodují zcela neschopní nýmandi Křetinský Čupr Svoboda T.Rosický a jejich kámoši podrž tašky spolužáci a rodinní přislušníci !!! Až se někdy někomu povede vymést ten chlév od shora dolu rozdá tam 15- 20 výpovědí celé té armádě parazitu a místo nich přijde 5-6 opravdu kvalitních zkušených 100% pracujících odborníku pokud možno se Srdcem Sparťana – vyháže se min. 8 hráču kteří na Spartu nemají – vyhodí se minimalně 5 zcela zbytečných darmojedu z realizačního týmu ( 15 členu realizáku stačí i Salcburku a jaké má x let uspěchy !! ) pak se muže znovu budovat od základu nová opravdu Železná Sparta !!

  2. Proboha o jakých hodech to píšete? Slavia vyhrála se štěstím v závěru proti oslabenému soupeři,Jablonec vyhrál díky penaltě a nemohoucí impotentní Sparta hrající fotbal bez útočníků opět ukázala pod Vrbovým vedením jak může být fotbal nekoukatelný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené