Bude zápas s Lohorém? Vémola se vyjádřil k možné změně soupeře

Již 30. prosince se má uskutečnit titulová bitva Karlose Vémoly s Alexem Lohorém. Nicméně neustále se spekuluje o tom, zdali vůbec francouzský zápasník na zápas dorazí. K situaci se nyní vyjádřil sám “Terminátor”.

Zdroj: Instagram @karlos_terminator_vemola

Karlos Vémola se má již 30. prosince utkat v titulovém souboji s Alexem Lohorém, nicméně již pár dní se mluví o tom, že “Terminátorův” soupeř nebude moci dorazit na zápas.

Důvodem je výskyt nové mutace koronaviru ve Velké Británie, díky čemuž byly zakázány lety z Ostrovů nejen do České republiky. A právě v Británii se Lohoré nachází. Přiletí-li, bude muset podstoupit karanténu.

Oficiální stanovisko ovšem nikdo nevydal. V podcastu Kudy běží zajíc ale promotér Ondřej Novotný řekl, že se soupeř pro Vémolu stále řeší a že se řešení určitě najde.

Dobrovolně se jako náhradník přihlásil Patrik Kincl, nicméně je spíše nepravděpodobné, že by nabídku skutečně dostal. Ovšem Vémola je připraven, že by právě Kincl mohl být jeho náhradním soupeřem.

Zatím si všaik nemyslí, že by zápas s Lohorém býti neměl: „Hodně se řeší, jestli soupeř přijede, anebo nepřijede. Mně oficiálně ještě nikdo z OKTAGONu neřekl, že by soupeř nepřijel, takže se tím vůbec nezaobírám.“

„Vůbec nad tím nepřemýšlím. Pořád se připravuji a pořád shazuji. Pokud bych měl přemýšlet nad čímkoliv jiným, ať už soupeřem nebo váhou, tak mi to napřed musí říct OKTAGON, což si myslím, že by udělal jako první, kdyby tyhle informace měl. Vám by to dal vědět určitě taky,“ nechal se slyšet Vémola.

Jak to nakonec bude?

Zdroj: Instagram | Karlos Vémola

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.