Jak to bylo s Kúdelou? Na veřejnost se dostala nahrávka připisovaná Přemyslu Kovářovi

Spekulace, spekulace a zase jen spekulace. V případě údajného rasismu Ondřeje Kúdely vůči jednom z hráčů Rangers stále není jasno. Nyní však světlo světa spatřila nahrávka připisována Přemyslu Kovářovi. Co se v ní říká?

Zdroj: SK Slavia Praha

Rangers si stále stojí za svým. Kúdela měl rasisticky urážet jejich hráče Glena Kamaru. Slavia to ovšem stále jasně popírá. Žádná nová vyjádření ani z jedné strany nepadla.

Světlo světa ovšem spatřila zajímavá nahrávka, která je připisována Přemyslu Kovářovi, tedy jednomu z náhradních gólmanů sešívaných.

„Hodinu nás tam drželi kvůli Kúdymu, že řekl, že je fucking monkey. Tak nás nechtěli pustit dovnitř,” říká Kovář v nahrávce, která měla být adresována zřejmě skupině libereckých kamarádů.

Kovář tedy potvrdil verzi, za kterou stojí Rangers. Z jeho slov ale není patrné, zdali to Kúdela skutečně řekl.

A jak to bylo se zmlácením Kúdely? „Kúdy si to šel s Kamarou vyříkat na dopingové kontrole, ale ten frajer tam přiběhl, natáhnul mu jí a rozbil mu rypák. Ty v*le, co tady se děje,” popsal Kovář dění v Glasgow.

Bude velmi zajímavé sledovat, jak se bude celá situace vyvíjet.

Zdroj: Facebook, iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Jak může tento “intelegent” (Přemysl Kovář), pokud je to tedy jeho hlas a slova z nahrávky, – viz. slovní zásoba a použité formulace, být hráčem SLAVIE ?!!!!
  Zde je patrno, že něco pravdy bude na “inteligenci” některých fotbalistů….

 2. To, že je tam ohledně toho drželi na hřišti, přeci vůbec nic neříká, ani nedokazuje. Hráči Rangers už na hřišti říkali, že to byla rasistická urážka, ale předpokládám, že jí níkdo doopravdy neslyšel. Alespoň ne rozhodčí jinak by Kudelu okamžitě vyloučil. Narozdíl od této nejasné události byla brutalita v průběhu zápasu ze strany Rangers evidentní a svou liknavostí se k průběhu vyhroceného konce zápasu přičinil i rozhodčí. To co se dělo po zápase, pak snad ani nemá smysl komentovat. Jsem zvědavý na závěr ze strany UEFA.

 3. Nevšiml jsem si v té chvíli jména, ale nebyl to náhodou ten zmetek, který úmyslně nakopl míč do ležícího hráče? Pak bych Kúdelovu poznámku naprosto chápal. A evidentně poznámka o opici je podle frustrovaných Skotů horší, než likvidační faul, nebo fyzické napadení. A všechno je především vina hlavního rozhodčího, který Skotům toleroval tvrdé zákroky a oni si pak mysleli, že mohou cokoliv. Také jsem zvědavý na verdikt UEFA, jestli neprokazatelná poznámka bude posuzována hůře, než prokazatelné napadení.

 4. Nevšiml jsem si v té chvíli jména, ale nebyl to náhodou Kamara, který úmyslně nakopl míč do ležícího hráče? Pak bych Kúdelovu poznámku naprosto chápal. A evidentně poznámka o opici je podle frustrovaných Skotů horší, než likvidační faul, nebo fyzické napadení. A všechno je především vina hlavního rozhodčího, který Skotům toleroval tvrdé zákroky a oni si pak mysleli, že mohou cokoliv. Také jsem zvědavý na verdikt UEFA, jestli neprokazatelná poznámka bude posuzována hůře, než prokazatelné napadení.

 5. Proč jste smazali můj komentář? Nic neslušného v něm nebylo. Nebo u vás pracuje nějaký socialistický cenzor, který nemusí nic vysvětlovat?
  Petr Ševčík

  • A co byste dělal vy, kdyby nějaký frustrovaný jedinec vztekle nakopl vašeho kamaráda. Šel byste ho pochválit? A skotové lžou, jako když tiskne. Ten faul na Koláře byl úmyslný!

  • Rasizmem? Jaký rasiszmus? Co to furt pořád blábolíte o rasizmu. Tady je fyzické napadení, Brankáře, hráče na zemi a třetí po zápase. Řeší někdo tohle? Nebo je opravdu snůška keců víc než fyzické napadení?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?