Jak se na Slavii projeví nerozehranost? Reprezentační sraz by mohl být výhodou, věří Hovorka

Slavii čeká hned takto z kraje velice důležitý zápas Hapoelem Beer Shevou, který musí vzhledem k velké konkurenci ve skupině C bezpodmínečně zvládnout. Jenomže kvůli pandemii koronaviru u nás je přerušená Fortuna liga, což se samozřejmě na výkonu určitým stylem podepíše.

David Hovorka
Zdroj: fcbarca.com

To si velmi dobře uvědomuje i David Hovorka, který věří, že Slavia je velmi dobře připravena na utkání s přemožitelem plzeňské Viktorie.

„Minulý týden jsme měli reprezentační přestávku a hráli jsme nějaké zápasy, takže si myslím, že to nebude problém. Také spolu trénujeme, takže jsme měli čas se připravit,“ prozradil český stoper v rozhovoru pro klubový web.

„Je trochu zklamání, že jsme nemohli hrát všichni o víkendu. Doufám, že se na nás delší pauza nepodepíše. Na čtvrtečním zápasu se ukáže, jestli byla reprezentační pauza výhodou. Doufám, že do soutěže vstoupíme úspěšně.“

Podobně na tom však bude i Beer Sheva, která naposledy hrála soutěžní zápas právě s Plzní. A vzhledem k tomu, že v dalších kolech je čeká Leverkusen a Nice, pro případný postup je potřeba plně bodovat!

„Pro oba celky to bude zásadní zápas. Chceme do soutěže vstoupit úspěšně. Víme, že to nebude nic lehkého, ale chceme tady uspět,“ doufá ve vítězství Hovorka.

Vzhledem ke kvalitě sešívaných a také problémům Beer Shevy se dá počítat s vítězstvím Slavie, která má rozhodně na to, aby postoupila do jarního play off.

Zdroj: Slavia.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Švancara: Slavii dlužím 30 milionů, ale dostal jsem málo času

Petr Švancara přestoupil v září 2000 do pražské Slavie, která za něj zaplatila nemalé peníze. Přestup za 30 milionů se ale vůbec nepovedl.

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.