Jak být ziskový sázkař: Specializace, sázkařský deník a vklady

Cesta k dlouhodobému zisku je dlouhá a trnitá. Shrňme si proto základní věci, které je potřeba dodržovat k tomu, abyste se mohli skutečně stát dlouhodobě ziskovým sázkařem.

Specializace

Měli byste si vybrat 1-3 oblasti, kterými se chcete zabývat a zaměřovat tam veškerou svou pozornost. Nedoporučuji například fotbal a hokej, ale co nejkonkrétnější specializaci jako je kupříkladu italská liga a NHL. Zde je důležité, aby to byli sporty, ke kterým máte osobně nejblíže a baví vás.

Zajistíte si tím i lepší motivaci, sledování a vzdělávání vás bude bavit a jako bonus si můžete přivydělat. Hlavně by vám neměli unikat žádné důležité informace, tohle omezíte právě specializací a dodržováním denního přehledu, ten si musíte držet přes sociální sítě, média a webové stránky.

Zde přichází i první omezení oproti bookmakerovi, ten může čerpat ze zahraničích zdrojů a mít cenné informace, které u nás nenajdete, ale taky to funguje i naopak, někdy potrvá než se k těmto informacím dostanou a můžete stále využít hodnotného kurzu.

Není úplně nutné umět dokonale jazyk, na některé lehké informace jako jsou absence stačí, abyste znali seriózní zahraniční stránku. V NBA se může například stát, že většina hvězd dostane na zápas volno, jestli informaci zachytnete dříve než bookmaker, můžete získat ohromnou hodnotu.

Doporučit mohu i různé fotbalové ligy, kde se hraje ve vysokých nadmořských výškách, tento faktor se do kurzu nezahrnuje a s dobrým přehledem získáte velkou výhodu. Musíte si v tomto najít svůj obor, ve kterém budete schopni držet obrovský přehled. Specializace nemusí nutně znamenat na určitou ligu, ale může to být i na konkrétní sázky, jako počet gólů týmu, basketbalový střelci, apod..

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Sázkařský deník

Každý sázkař, který chce být ziskový a bere sázení vážně, by si měl vést svůj deník. Je to nezbytné, aby mohl analyzovat své chyby a aby zjistil, ve kterých oblastech se mu daří nejvíce. To jak si budete analyzovat své chyby a výhry je individuální, důležité je, abyste nedělali stejnou chybu 2x.

Z praxe vím, že když chybu budete mít v hlavě a ne na papíře, dřív či později se bude opakovat. Do deníku si můžete dělat i různé statistiky, například na konci měsíce můžete rozdělit své tipy do různých oblastí jako počty gemu, počet gólů, střelce a podobně.

Zanalyzujete si tak oblasti, kde se vám opravdu daří a kterým se naopak vyhnout. Deník je nezbytná pomůcka, aby se mohl sázkař zlepšovat a našel si svou výhodnou strategii. Zapisovat si můžete také počáteční kurzy a porovnat je s těmi závěrečnými, tak zjistíte, kde trefujete největší hodnotu.

Další výhodou je to, že nemusíte sázet všechny tipy nebo oblasti. Můžete si je nejdříve zapisovat a poté se rozhodnout, zda se chcete na danou oblast zaměřit, doporučuji počkat minimálně 1 měsíc. Dovolí vám to různě experimentovat, aniž byste přišli o svůj kapitál.

Vklady

Možná největší kámen úrazu. Většina lidí má problém dávat malé vklady, dodržovat disciplínu a management. Existují 2 druhy vkladu, buď budete sázet stále stejnou částku nebo budete dávat na každou sázku odlišný vklad.

Pro začátečníky doporučuji první možnost a to stále stejný vklad, který by měl být 2 % z vašeho kapitálu. Ano, zní to málo, ale zaručíte si tím, že nemusíte stále dotovat sázkové kanceláře. Ve sportech budou vždy faktory, které neovlivníte, proto většinou nemá cenu si hrát s vklady a dávat přehnané částky, je to vždy jen sport na to se nesmí zapomínat.

Tím, že nedodržujete management se nemáte šanci nikam dostat, jedna nešťastná náhoda vás může připravit o velkou část kapitálu, který jste si mohli dlouho budovat nebo vás to na chvíli odradí od sázení, důležitější než zisk je pro vás ze začátku praxe.

Druhou možnost, kde se vklad dává podle důvěry, doporučuji po větší praxi, není dobré mít velký rozdíl mezi vklady, postačí v pohodě 1-3 %. O druhé možnosti, jak pracovat s vklady na různých stupnicích si ukážeme v samotném článku.

Problém s vklady nastává z vidiny rychlého a velkého zisku, tohle už má spojitost s hazardem. Dodržováním stejných vkladů dosáhnete bezpečného pasivního příjmu, stačí hledat jen ty správné kurzové hodnoty a věřte mi, že už nebudete dotovat sázkové kanceláře.

Jak začít s online sázením? Klikněte ZDE a projděte si rady a tipy krok za krokem

Mnoho sázkařů své vklady navyšuje po výherní sérii. Platí to především u lidí, kteří si koupí členství u nějakého servisu, po několika výhrách dostanou pocit jistoty a automaticky přidávají na vkladech. Tohle nikdy nedělejte, každý sázkař by měl vědět, že po výherní sérii naopak přichází i série porážek, ne vždy se vás bude držet štěstí a jak jsme si řekli v minulém díle, sázení není o výhrách.

Nikdy ze začátku nespěchejte a nastavte si mety, kdy svůj vklad navýšíte, musíte se ale nejdříve naučit trefovat hodnotné kurzy, aby se dostavil pravidelný zisk. Teprve poté můžete navýšit svůj vklad, ale ne procento!

Zvýšení vkladu znamená stále 2 %, jen jste svůj kapitál už zhodnotili a můžete si dovolit dávat větší částku, kterou musíte držet určité období, které si nastavíte. Nemusí se nutně jednat o období, ale různé mety, například částka, na kterou se chcete dostat.

Shrnutí

Rozdíl mezi ziskovými sázkaři je správná specializace, držení přehledu v oboru a analyzování svých sázek v deníku. Neméně důležitá je disciplína, dodržování managementu a nehnat se za vidinou rychlého zbohatnutí.

Nezapomínejte ani na porovnávání vašeho počátečního kurzu se závěrečným, postačí vám jakýkoliv Livescore servis, kde po otevření zápasu uvidíte i kurzy. V dalším díle se zaměříme na faktory, které mohou ovlivnit zisk i hodnotu o několik procent.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kdo nastoupí v sestavě Sparty proti Příbrami? Hložek stále k dispozici nebude

Sparta se vzpamatovává z nákazy koronavirem a v úterý se představí na Letné proti týmu Příbrami. Kdo nastoupí v sestavě domácích a kdo naopak s největší pravděpodobností k dispozici nebude?

Rangers v euforii! Co čekalo Gerrarda při příjezdu na stadion?

Rangers FC v domácím zápase naplnili roli favorita a jistým výsledkem 3:0 zdolali St. Mirren. To znamená, že se přiblížili vytouženému 55. titulu ve skotské Premiership a prožívají euforii.

Baník se s novým koučem připravuje na Slavii. Dokáže ji obrat o body?

Ostravský Baník čeká večer velká výzva. V Edenu totiž sehraje utkání s domácí Slavií, která je v lize dosud neporažená. Dokáže jí výběr nového kouče Ondřeje Smetany obrat o body?