Jak být ziskový sázkař: Faktory a výběr sázkové kanceláře

Nejdříve musíte pochopit jak bookmakeři vytvářejí kurzy a v tomto se od nich odlišit. Kurzy v dnešní době většinou vypočítává počítač podle všech faktorů jako jsou počty gólů doma/venku, forma, absence, atd. Dnes si ukážeme jak tohle můžeme překonat.

Faktory

Nejlepším způsobem je zaměřit se na 1 faktor nebo naopak jeden ubrat. Zaměření faktorů může být právě jen forma bez ohledu na statistiky, kde je tým nebo hráč jednoduše ve větší formě než je obvyklé.

Musíte si uvědomit i druhou stranu toho, že dobrá forma taky jednou končí, je způsobena i dobrým psychickým rozpoložením, které po prohře může odejít a přijít série proher.

Doporučuji tedy dávat na tým dokud vítězí pravidelně a po prohře najít jiný tým, toto skvěle funguje například v NHL, kde jsou týmy se šňůrami například 9ti výher, kurzy bývají vyrovnané, máte tak šanci, když se chytnete ve správný čas, mít pravidelný zisk v řadě několik dní.

Naopak formu můžete z faktorů odstranit a podívat se čistě jak týmy hrají doma/venku. Prostředí hraje více než důležitou roli. Jsou týmy, které zásadně vítězí před svými fanoušky a kurz to zkreslí tím, že započítává i formu.

Hraje se ve většině případů systémem první zápas doma a druhý venku, systém tedy tento faktor zkreslí tím, že zohlední formu za poslední zápasy včetně těch venkovních a vy zde máte šanci získat hodnotu.

Jak začít s online sázením? Klikněte ZDE a projděte si rady a tipy krok za krokem

Největší výhodu v domácím prostředí mají týmy ve vysokých nadmořských výškách, na které jsou hráči zvyklí naopak soupeřům se tam hraje o poznání hůře.

Hledat hodnotu můžete i v motivaci, kde jdou statistiky většinou stranou. Ve fotbale to mohou být poháry nebo přátelské utkání, u tenise zase nižší turnaje jako ITF nebo Challengery. Nedoporučuji zde hledat hodnotu u favorita, naopak je to zlatý důl na vysoké kurzy.

Chcete-li sázet na favority, musíte si být jistí, že jejich motivace je stoprocentní. Tenisové exhibice jsou také skvělý příklad, hraje se spíše pro zábavu a outsider má mnohem větší šance než na normálním turnaji.

Faktorů je mnoho, záleží na vás, na co se zaměříte u individuálních sportů. V tenise to může být příliš vysoký věk nebo naopak nízký věk hráče. Nízký věk platí spíše u žen, kde poslední dobou jsou hráčky, které mají 16-17 let a jejich výkony nejsou stabilní. Povrch nebo servis, kde se můžete zaměřit na počty gemu.

V kolektivních sportech se můžete také zaměřit na týmy s vysokými absencemi nebo rychlost tempa týmu, to platí především u basketbalu, kde se můžete zaměřit na počty bodů. Ta nejdůležitější věc, která z toho vyplývá je, že když budete dělat statistiky všech faktorů a analyzovat dopodrobna, nezískáte žádnou hodnotu, naopak dostanete podobný kurz, který byl vypočítán počítačovým systémem. Když se k tomu připočítá marže, nemáte šanci být ziskový.

Výběr sázkové kanceláře

Toto je klíčová záležitost pro všechny, kteří to berou vážně a chtějí mít pravidelné zhodnocení svých peněz. Budete-li se držet jen jedné kanceláře, tak se můžete okrást za měsíc i o 10 % zisku.

Nejlepší sázkaři drží dlouhodobý průměr kolem 5-10 % zhodnocení měsíčně, může to být tedy důvod, proč váš kapitál bude stagnovat. Pravidelně se okrádat o tyto procenta hraje zásadní rozdíl a je třeba mít ten nejlepší možný kurz.

U nás moc velký výběr díky licencím není. K dispozici máme především české kanceláře jako Tipsport, SynotTIP nebo Fortunu. Doporučuji mít všechny 3 + si můžete vybrat jednu méně známou, ale postačí vám tyto tři zmiňované.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Důvod, proč nemít například jen Tipsport je jednoduchý. Tipsport se poslední dobou zaměřil na ziskové sázkaře, kteří poskytují veřejné analýzy. Téměř ihned po zveřejnění letí kurz dolů, někdy o 10 % a více.

Z těchto analýz můžete těžit už jen tak, že stihnete chytnout lepší kurz v jiné kanceláři, kteří se těmito informacemi nezabývají nebo kurz vyrovnají až před zápasem. Potřebujete investovat do těch nejlepších možných kurzů a držet se jedné kanceláře je obrovské omezení, které může znamenat z dlouhodobého hlediska, že váš kapitál se nezhodnotí.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

West Ham vs. Manchester United: Preview a tipy na sázení

Manchester United dokázal v Premier League vyhrát 8 venkovních zápasů v řadě, tuto sérii se však bude snažit překazit rozjetý West Ham.

Mužstvo si konečně zvyklo na trenéra, vysvětluje Ladislav Minář vydařený start Sigmy Olomouc

Sigma Olomouc zažívá vynikající vstup do nové sezony. V ligové tabulce totiž nahání Spartu a Slavii, za sebou nechává Viktorii Plzeň. Co za tím stojí? Čekají tým v zimě nějaké změny? Nejen na to odpovídal v rozhovoru pro Ruik sportovní manažer Ladislav Minář.

Okénko minulosti: Hejkal je prvním odvolaným trenérem. V samostatné české lize drží prvenství Táborský

Jen devět kol vydržel na teplické lavičce trenér Stanislav Hejkal. Po domácí porážce se Spartou Praha (0:1) byl s bilancí pouhých dvou výher vedením klubu odvolán.