Reklama

Internet zaplavily reakce všímající si senzačního výkonu Slavie

Slavia Praha dominuje lize! Po výrazné výhře nad Viktorií Plzeň (5:1) internet zaplavily reakce všímající si senzačního výkonu. Fotbalová veřejnost a fanoušci také komentují zisk 21. titulu a pomyslný hattrick!

Zdroj: SK Slavia Praha

Jednoznačná dominance, jinak to asi nejde nazvat. Ta byla bez debat vidět v utkání proti Viktorii Plzeň, která se snaží hrát na tuzemské podmínky progresivní fotbal, ale rychlost hry, běžecké výkony a týmové pojetí bylo jednoznačně na straně sešívaných. Což vyústilo až v pomyslné bůro.

Slávistické pojetí hry bylo doslova nečeské. Tým se před zápasem dozvěděl, že je mistrem ligy a v tu chvíli určitě kde koho napadlo, že se jedná o jasnou výhodu pro západočeský celek. Přece jen by slávisté mohli usnout na vavřínech a na zápas se méně koncentrovat.

Jenže Slavia Praha jednoduše nemá mentalitu jako většina z nás. Stal se pravý opak, z hráčů spadl tlak a ukázali, jak umí hrát, když si fotbal přijdou užít. Ze zápasu se stala doslova sešívaná show.

Krom jedné cca 8 minutové pasáže byla Plzeň zcela paralyzována a pro oko fanouška to vypadalo, že je na hřišti pouze jeden tým, který je odhodlaný nasázet svému soupeři co nejvíce branek.

Český Twitter zahltily reakce, které si samozřejmě parádního výkonu všímají. Spousta ohlasů také vyvolal zisk 21. titulu a pomyslného titulového hattricku. Podívejte na výběr těch nejlepších reakcí a ohlasů.

Reakce na téměř dokonalý výkon

“Nebýt Staňka a mít Buren lepší mušku, třásl se tu ten rekord Slavia vs. Uherské Hradiště,” napsal sportovní reportér Ondřej Zlámal.

“Demonstrace síly. Slavia-Plzeň 5:1 (xG 9.9:1.5 – joke). Spojení Adrian Gula s Viktorií Plzeň prostě nefunguje,” napsal fotbalový novinář Karel Häring.

Ohlasy na zisk 21. titulu a pomyslného hattricku

První místopředseda představenstva SK Slavia Praha Tomáš Syrovátka se na svém Twitteru podělil o to, jak rychle vedení reagovalo na zisk třetího titulu. Okamžitě se přidala pomyslná třetí hvězda, která vyšvihla Jindřicha Trpišovského mezi klubové legendy.

“21. titul pro klub, který od 30. a 40. let minulého století zažívá své nejlepší období. Čtvrtý triumf za posledních pět sezon, 2x domácí pohár, 2x čtvrtfinále Evropské ligy, 1x účast ve skupině Ligy mistrů,” napsal vedoucí fotbalového oddělení deníku Sport Jan Podroužek.


Zdroje: Twitter – Luděk Mádl, Neobjektivní Novinář, Tomáš Syrovátka, Jan Podroužek

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Velice správný názor – mentalita. Snad každý český tým při vědomí vítězství přestane hrát naplno a zbytek utkání nebo celý zápas prostě odchodí. Síla Slavie je v tom, že se takhle nechová.

 2. Nevidím na tom nic senzačního, prostě Viktorka hrála na 50% asi možná proto, že si znovu zahrají ve finále poháru..a to jí půjde o víc..

  • Tomuhle kecu snad nechceš sám věřit ?
   Tohle si klub v první lize a ještě k tomu Viktorka nesmí dovolit. Tohle byl prostě odevzdaný výkon ve stylu “stejně tam rupneme, tak co”. A říct, že se šetří na pohár ? Co má šetřit ? Za praní upocených dresů nebo za náhradní kolíky ?

 3. Zajímalo by mne,co je za tím,že si Gulu stále v Plzni drží,ač prožívají nejhorší sezónu za posledních snad patnáct let.V každém jiném klubu už by dávno letěl jak namazaný blesk.Že Šádek neměl už prachy?

  • Vysoké odstupné, které aktuálně není z čeho financovat. Kdyby měla Plzeň dostatek financí, tak se Guľa už dávno pakoval.

 4. Švanci měl vynikajicí postřeh. Do světa (na ostrovy) by měla jít situace, kdy Kudela přenechal penaltu Delimu!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené