Inspektor UEFA vynesl zprávu s návrhem dalších kroků v případě Rangers vs. Slavia! Jaké jsou reakce z řad veřejnosti?

Pražská Slavia obdržela od inspektora UEFA zprávu s návrhem dalších kroků v případě Rangers vs. Slavia a také Kúdela vs. Kamara. Tohle téma doslova ovládlo český Twitter. Sociální síť dokonce označila slovo Kamara za “populární” v Česku, což ve výsledku znamená nejvíce tweetované. Jaké jsou reakce na zprávu inspektora z řad veřejnosti?

Zdroj: SK Slavia Praha

Jak se již v médiích objevilo, z pohledu Slavie zpráva vychází lidově řečeno na slibnou remízu do dalšího kola. Incident ze hřiště zůstává v rovině tvrzení proti tvrzení. Naopak inspektor navrhl disciplinární postih pro Glena Kamaru za fyzické napadení, které proběhlo po zápase.

Ale vyhráno z pohledu sešívaných rozhodně není, Ondřej Kúdela obdržel prozatím stopku na jeden zápas pořádaný pod záštitou UEFA. S tím, že se celou situací nyní bude zabývat Kontrolní, etická a disciplinární komise UEFA.

Reakce veřejnosti

Po zveřejnění této události proběhla na českém Twitteru doslova smršť. Naopak Rangers FC se k události na sociálních sítích vůbec nevyjádřil. Reakce českých fanoušků se samozřejmě často liší, ale tady se můžete podívat na některé z nich!

“Zajímá to jenom mě, proč slavná UEFA neřeší zákrok na našeho gólmana? Nebo je to naprosto v pořádku si rozkopat obličeje?”

“K urážce se přiznal, tak za to něco vyfasuje. Podle mne spíše více než méně. A Kamara chytne 5 zápasů. Ještě je tady pak policejní vyšetřování za zákroky Roofeho a postup Rangers po utkání. O tom je zatím klid…”

“O Rangers ani slovo, ale Kamaru dál vyšetřují a hrozí mu trest na 5 zápasů za napadení.”

“Já nejsem komisař UEFA a vím o trestech h*vno, ale říkám si, že Kamara musí přece dostat hroznou raketu? Třeba půl roku bez fotbalu nebo tak něco, další otázka je, co Rangers jako klub v šachování s kamerami atd.”


Zdroj: SK Slavia Praha

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Kúdela dostane minimálně 5 zápasů stop za urážku soupeře(momichodem se stejně chová i v lize) a Kamara by měl dostat rok za fyzické napadení.Jenže barva jeho kůže mu dává silnou ochranu,díky západní korektnosti a rasismu naruby!

  • PŘESNĚ JAK JSTE TO NAPSAL !!!! ZALEŽI I NA BARVĚ PLETI A TO ASI HODNĚ ?? DNES OVLADAJI AMERIKU BRITANII A FRANCII,BELGII atd LIDÉ CO SE ZASTAVAJI FOTBALISTŮ JINÉ BARVÝ PLETI A JEJICH PŘIZNIVCI !!??

  • Kolikrát ti Kudela nadával?…..Jestli jsi stejný profik jako skoti,tak se mu vůbec nedivím….

   • Nemusite chodit daleko, Šmicr je toho zdárným příkladem, bohužel. Hlavně jsem rád, že Slavie nepoklekla před nějakým zasr… hnutím BLM!!!A to jsem SPARŤAN. To bylo jedine, co jsem viděl ze zápasu a tím u mě slavie vyhrala.

 2. Je to tak, že Kúdelovi hrozí trest až na 10 zápasů za nesportovní chování. Očekává se trest na 8 zápasů. Kamarovi můžou dát max 5 zápasů, ale pokud něco tak dostane 2 zápasy.

  • Karle nevím, kam na ta moudra chodíte… Ondrovi hrozí za slovní urážku (ke které se přiznal) MINIMÁLNĚ 1 zápas stop, za rasistickou urážku (kterou odmítá) MINIMÁLNĚ 10 zápasů stop a tomu finskému rodákovi Kamarovi za fyzické napadení MINIMÁLNĚ 5 zápasů stop… žádné max se v “rejstříku trestů” – kromě doživotního vyloučení – u UEFA nevyskytuje…

 3. Co ten likvidační zákrok na brankáře to UEFA vůbec nemíní řešit? Prolhanej rádoby trenér který po zápase lhal že k žádnému napadení v tunelu ke kabinám nedošlo? Viděl jsem video staré 6 let kde byl na hřišti Gerrard 38 vteřin a dupnul protihráči na ruku dostal samozřejmě červenou. To prý byl rekord vystřídal a zase šel . Borec charakter který teď kecá nesmysli.

 4. Človek patři mezi lidi.Opice zase na strom.Tak nevim co tam všichni řeši???A hlavne když to čtete uvažujte o čem pišu.Hlavně si nedomyšlet nějake buhvi co.

 5. Tady je jasně rasismus naruby. On šel jasně s cílem našeho golmana zabít! Byl to vražedný utok!

 6. Ty překlady obou aktérů jsou komické. Angličané, mám na mysli celé to jejich slavné království, jsou podivní tvorové. Na jedné straně zabijí fanouška jiného klubu a jako by se nic zvláštního nestalo, málem nám zabijí brankáře a ticho po pěšině, ale jak někdo cekne nebo jen naznačí něco o opicích, tak skáčou jak tajtrdlíci.

 7. Oba zaslouzi exemplarni trest a ne jen tito dva hraci jeden za napadeni a druhej za rasismus i kdyz tvrdi ze mu to nerek ale to mu moc nepomuze proto ze sam jeho spoluhrac to potvrdil tim telefonatem a za dalsi CR ma zde v UK nalepku zeme s nejvetsim rasismem v EU tak ze je to pro ty lidi zde dost tezke verit tomu co tvrdi ze rekl,hold zde je vetsi zlocin rasismus nez dat lepanec rasistovi.Podle mne je treba je potrestat tak at je to odradi a ne jen je ale i dalsi k provadeni takovejch veci ktere nepatri na hriste a ne jen tam i v normalnim zivote.

  • Ten jeho spoluhráč (brankář Kovář) pouze tvrdil, že je nechtějí pustit do kabiny, protože tvrdí, že mu Kúdela řekl, že je opice. To jsou ti dementi dezinformátoři, co obracejí pravdu naruby, tím, že překrucují skutečnosti. Nejste náhodou putinův agent KGB ??? Ti jsou v tom mistři…

  • Označit komentář: Že je nechtějí pustit do šaten, protože prý řekl, že je opice!, je jen ubohý pokus úvahy odpadové trubky. Ale nevím zda dát tobě označení IQ odpadové trubky by nebylo urážkou té trubky!

  • Bože ty jsi můj jmenovec a stydím se za to !! Projdi si fakta ,projdi si důkazy a potom napiš něco smysluplného jelito !!! Přesně kvůli takovým pič….m se právě politika čím dál tím více vměšuje do sportu !

 8. Nikdo z nás u toho nebyl,takže všechno jsou jenom domněnky.Jedno je ale jisté.Kúdela měl držet nervy a hlavně hubu na uzdě a nebyl by problém.Je to namyšlený frajírek.

  • Pane, viděl jste, co tomu předcházelo? Předcházelo tomu KOPÁNÍ do ležícího Kuchty a ŠLAPÁNÍ po něm a hlavně likvidační zákrok na brankáře Koláře!

   • Aby nebyli nasjaní, když jim utekly miliony eurášů za nepostup. To se pak projeví jejich naturel a klidně se může narodit i ve Finsku, prostě ty jejich neandrtálské pudy zvítězily.

  • Kdyby sem to věděl, tak by sem sem nechodil. Neboli Kolumbovo vejce. Po události ví každý, co se mělo a nemělo dělat. Fotbalisti se rádi šprajcují i ve finále MS. Vzpomínáte na tu hlavičku Zidana, kvůli které pak Francie prohrála finále s Itálií?

 9. Je to uhazené: Kamara neumí česky… jak tedy ví, co mu Kúdela řekl? Kamara fazicky Kúdelu napadl. To má i na mezinárodní úrovni jediný a jasný význam. Všem divýkům bylo jasné, že útok kopačkou do obličeje nebyla žádná omluvitelná náhoda. 24 rarátový úmysl zranit klíčovvího hráče… Ten »pork« si zaslouží doživotní distanc… protože pokud to zůstane nepotrestané, je to návod i pro ostatní »pork’s« a i tento to za nějaký čas udělá zase. ..

 10. Už bych to neřešil,něco málo slízne Kúdela no a krasavec svými slzy dojme komisi tak,že to skončí nerozhodně..)) Každopádně v tunelu bych ho potkat nechtěl….

 11. Už je to doslova trapárna na entou.Pokud dostane Kudela větší trest,jak pan Kamara ,tak to bude jasný signál k zákeřné hře na hraně zákona.Hráči tmavé pleti můžou protihráče bílé pleti dokopat do krve polámat kosti a řešit se bude ,proč mu to bílé hovado neuhlo.

 12. Ono je to těžký, když se ti černoši stydí za to, že jsou černoši.
  Třeba by jim pomohlo SAVO nebo prací prášek z “České sody” (modří vědí)
  😉

 13. V zapadnich fodbalovich souteží je již vic hraču černe pleti tak se nedivte že si diktují a všechni skači podle nich a to jsem napsal ještě slušně bez rasistických uražek

 14. Je to vše samá pakárna. A spravedlnost není nikdy zaručena. A nikdo to ani nemůže řešit spravedlivě, to je více než jasné. Vždy jsou v tom osobní spory a názory. Ale trestat by se mělo, co nejpřísněji.

 15. Zapněte si sestřih utkání kdy a za jaký čas promluvil Kudela na Kamaru . Zhodnoťte sami jestli mu stačil říct za tu dobu to co uvádí Kamara.

  • Také jsem si toho všiml, že to nemohlo být tak jak ten černý “džentlmen” tvrdí.
   Také měl už dříve podobný incident proti holandskému týmu, kdy byl označen, že si vymýšlí. A trest nebyl.

 16. Zkusme to otočit. Kamara v 1.zápase přiběhne ke Kúdelovi a pošeptá mu, že je zasraný běloch. Slavia po zápase cíleně vypne kamery v průchodu k šatnám a Kúdela pěstí napadne Kamaru. Výsledek? : Kúdela STOP na 1 rok ve fotbale a Slavia vyřazení na 1 rok z evropských pohárových soutěží za totální nezvládnutí pořadatelské služby a cílenému koordinovanému rasistickému fyzickému útoku proti hráči černé pleti. Vsadím roční plat, že by to tak dopadlo. Už to konečně někdo pochopte, sakra!!! Jsme jen východní Česko….

  • Není co dodat, snad jen to, že kdyby takový zákrok na jejich gólmana udělal nějaký Slávista, bude to řešit jejich policie jako pokus o vraždu!!!
   Nejlepší obrana je útok! Údajná rasistická narážka nelze dokázat, ale je okolo toho taková mela, jako by nikdy nikdo na ostrovech žádného černocha neurazil!!! Tam ne!:-))))
   Ale bojový likvidační útok na Slávistického gólmana?
   Jsem si jistý, že ti úžasní, slušní a vychovaní místní fanoušci litují, že to gólman přežil!!!

 17. Souhlas Slavoj
  Přesně napsaný. Prej jsme všichni z opice. Holt někteří z býlí, žlutý no a samo že někteří z černý. Tak voco jde? A banány žerem všichni. Jediný co maj řešit je prasárna na Koláře!!!!§§§§

 18. UEFA řeší jen Kamaru, protože slavná Slavua si ztezovala jen na Kamaru. Roofeho neřeší, Rangers taky ne.

 19. Svět se řídí do ďáblových prodloužených zad. Barevný Kamara za pěstní a krvavé napadení má dostat 5 zápasů stop a nebarevný Kúdela za údajnou a nikým, kromě Kamary, prý rasovou urážku dostat 10 zápasů stop! Takže vymyšlená jakási urážka protěžované a chráněné entity je více než lidský život: Prostě děs!!!!!

 20. Leštit kopačky a mít sklopené oči a to všechno pod dohledem. Žrádlo pouze na zemi. Co jsi dovolujou to je hrozný. Pod-rasa.

 21. Jestliže si Kúdela hraje na profesionála,´/penize za to bere/ měl držet pusu na uzdě. Mě to už učili v žákovské kategorii Tečka.

 22. Nevím co to je rasismus – brutální kopání černošských kloučků anebo bělošská šeptanda do jednoho ouška ?

 23. Vzpomeňte si na starý Řím ten se rozvrátil zevnitř.To samé dělá západní civilizace. Došlo to tak daleko že když se řekne osobě černé pleti že je černoch tak jste rasista.

 24. Já nevím, opravdu asi blbej svět ! Černej máže rozkopnout bílému hlavu, trefovat se do bílého ležícího a nebránícího se, ani nic netušícího prudce balonem, šlapat na bílého, pak zakrýt kamery a dát mu pěstí, to vše černý tvrďák, a není to rasismus. Bílej mu něco zašeptá, a černej se pomalu hroutí a vyvádí, jak největší simulant na trávníku, svíjí se, a plačky se slzkami dojemně sděluje a žádá a žaluje.
  Nechlapský jednání, ubohý, zoufalý a chudý. Neunesli prohru, na Slavii fotbalově vůbec neměli, věděli to, a místo aby se smířili s tím, že jsou v prdeli, chovali se jak podlí spratci.

 25. Ano, je to doba měkot, buzzy, jemnostpánů, plná práv, divadýlek, účelů, nestydění se za sračkovitost, mušíctví jen, hnus. Ať kdosi a jaksi, tak normál je chlap a ženská. NE JINAK !
  Představte si, že vám syn přivede domů svého přítele, a vy si jen zkusíte představit co orálně…..
  A je vám k zblití !
  Platí, kdo je normál, OK, kdo není, je anomál, a to si musí uvědomit. Nebo, držet hubu. Lidově z prosta do prosta řečeno. Viděl jsem na ulici, líbat se dva muše. Opravdu nechutný !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kúdela je zpět! Proti Liberci podal výborný výkon a gólem rozhodl o výhře Slavie

Slavia zvládla zápas v Liberci a do Prahy si odváží všechny tři body. Jediný gól vstřelil z pokutového kopu Ondřej Kúdela, jinak byl zápas hodně soubojový a mnoho šancí k vidění nebylo.

Velký fotbalový zvrat! Nejlepší kluby Evropy se dohodly na vzniku Superligy

Fotbal již nebude takový, jaký ho známe. Kvůli lepším finančním možnostem se nejlepší evropské kluby dohodly na vzniku Superligy, která jim nabídne zajímavou konfrontaci a mnohem vyšší výdělky.

Třineckou ocel se pokusí překousnout Bílý Tygr. Startuje finále Extraligy!

Od posledního finálového utkání v české Extralize uběhlo už 721 dní. Ani po tak dlouhé době si však nebude vrchol sezony užívat někdo jiný. Třinec a Liberec spolu svedou další válku o Masarykův pohár. Kdo je favorit?