Hvězdu Oktagonu čeká zápas v zahraničí! S kým se Brichta utká?

Leo Brichta zažil velmi úspěšný rok 2020 a jeho skvělých a atraktivních výkonů si všimla zahraniční organizace, konkrétně ruská RCC. V té by se měla hvězda Oktagonu představit v únoru proti těžkému soupeři.

Zdroj: instagram.com/leonekbr/

Leo Brichta je bezpochyby jedním z nejatraktivnějších zápasníků v Oktagonu, o jeho kvalitách rovněž nemůže být pochyb. Právem jej tedy sledují zahraniční organizace.

Jedna jej dokonce zlákala na zápas. Konkrétně ruská RCC, v níž by se měl Brichta představit 20. února. Soupeřem mu bude Vladimir Palchenko, který drží bilanci 11-2-1 a od roku 2018 neprohrál, přičemž vyhrál pět zápasů v řadě.

„Leo si vybírá hodně těžké soupeře. Tak, jak se teď řeší, kdo si soupeře nevybírá, tak tady se vybíralo. Ale odpověď byla, že chce kvalitního soupeře. Z několika možných soupeřů byl vybrán opravdu ten nejkvalitnější,“ nechal se pro MMA Shorties slyšet Martin Wodecki, který v Rusku žije a trénuje.

Wodecki věří, že se bude jednat o velmi atraktivní podívanou a že Brichta přiveze z ciziny vítězství. Také dodal, že jak se nyní řeší, kdo si vybírá či nevybírá soupeře, tak že v Rusku si nevybíral Pešta, Kozma ani Vémola.

Brichtu tedy čeká zřejmě největší zápas v kariéře. Dokáže se se svým soupeřem vypořádat?

Zdroj: MMA Shorties

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.

Baník Ostrava vs. Sparta Praha: Preview a tipy na sázení

Fortuna liga se po krátké zimní přestávce vrátila zpět na televizní obrazovky. Šlágrem prvního jarního kola bude bezpochyby souboj mezi Baníkem a Spartou.

Když končí velikán aneb Bohatá kariéra Wayna Rooneyho

Kapitán, šampion, srdcař a velký bojovník. Wayne Rooney včerejším dnem ukončil svou bohatou fotbalovou kariéru. Do srdcí fanoušků se zapsal hned několika způsoby.