Reklama

Hubník chválil výkon českého výběru, vyjádřil se i k budoucnosti Jemelky

Český národní tým v pondělí podlehl reprezentaci Skotska, za výkon se ale rozhodně stydět nemusí. Pro web reprezentace promluvil kapitán výběru Hubník.

Zdroj: fcviktoria.cz

Český výběr předvedl slušný výkon, byl hladový po výsledku, což ocenil i Hubník. „Viděl jsem tým, který byl hladový po výsledku. Od první minuty jsme do toho šli naplno. Nejenom soupeře ale i veřejnost jsme vstupem zaskočili. Jen škoda neproměněných šancí.”

Dobrý zápas odehrál i jeho kolega ze středu obrany Václav Jemelka, jenž prokázal, že kvalitu na reprezentaci skutečně má. „Všechno teď záleží na něm, jak bude pracovat a posouvat se dál. Ale věřím, že si tu cestu najde a dostane se do lepšího českého klubu a případně i do zahraničí.”

Pro Hubníka to byl s velkou pravděpodobností poslední reprezentační start. „Já jsem si zápas užil, tušil jsem, že bude asi můj poslední v nároďáku. Chtěl jsem klukům hlavně pomoct v organizaci hry. Pro 99 procent borců šlo o první reprezentační start, jsem rád, že to zvládli.”

Celý rozhovor Hubník uzavřel vtipem. „Doufám, že trenérovi Šilhavému zamotali hlavu. Jak říkám, já už asi odehrál poslední zápas, ale třeba se tady za čtyři roky zase objevím (směje se).“

Zdroj: ceskarepre.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené