Reklama

Hráči Sparty dali najevo svojí nenávist k Plavšičovi. Jeho místo v kabině mu takhle “vylepšili”

Srdjan Plavšič vzbudil velké emoce svým koncem ve Spartě. Měl by totiž zamířit do nenáviděné Slavie a navíc zadarmo, jako volný hráč. Vzbudil tak obrovské nevole mezi sparťanskými fanoušky a zřetelně i mezi hráči.

Zdroj: AC Sparta Praha

Srdjan Plavšič přišel do Sparty v létě 2017. V rudém dresu odkroutil už 4 sezóny a i díky své češtině a sympatickému vystupování si získal srdce sparťanských fanoušků.

Pod Pavlem Vrbou navíc začal více nastupovat a podával velice kvalitní výkony, měl tak být jedním z pilířů sestavy na příští ročník.

Jeho smlouva ovšem vyprší 30. června a na to Tomáš Rosický nijak nereagoval. Toho využila Slavia, která rychlonohému záložníkovi nabídla kontrakt v Edenu. Ten neváhal, a podepsal.

Když se tato informace objevila na internetu, Plavšič fanoušky ujišťoval, že se Slavií nic nepodepsal, v podobném duchu se vyjádřil i tiskový mluvčí Ondřej Kasík.

Jenže po pár dnech Sparta uvedla, že Plavšič s ní smlouvu neprodlouží a bude tak volným hráčem. Srbský fotbalista se tak okamžitě dostal do velké nevole fanoušků Sparty, a jak vidno tak i hráčů.

Na videu BUĎ V TÝMU, ve kterém Sparta monitoruje zákulisí klubu, přípravy hráčů na trénink či zápas se právě po zápase zaměří kamera i na kabinu. V ní kapitán Bořek Dočkal děkuje končícímu Liborovi Kozákovi s Ondřejem Zahustelem, fanoušci si ale všimli něčeho jiného.

Místo, kde sedával Plavšič, je totiž značně upravené. Jeho fotka je totiž černě přeškrnutá, nad ní je navíc napsáno “Mr*ko”.

Zdroj: AC Sparta Praha TV

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Jsem rád, že jde Plavsic do Slavie. S jeho příchodem začala hrát Sparta ještě větší neštěstí, než dřív, proto věřím, že tento antitalent, ktereho na hřišti porazí i slabý vítr, přenese svoji bídu na Slavii a bude konečně konkurenceschopna

 2. Jen ukázali co jsou za primitivní stvoření ! Plavšiče tak jako Kangu poplivat a dřevakum děkovat že si ve Spartě za pruměrné výkony u Zahustela podpruměrné vyděleli na “duchod” a zdarma odcházejí jinam což znamená pro Spartu – 16 mil.kč za jejich pořizovací cenu a dalších 25mil.kč za jejich platy suma sumárum “krásných” 41 mil.kč v minusu jen za ty to 2 pruměrné ligové hráče !! Před nimi dalšich 7 hráču tak též grátis a nevypadá to že by za Travníka Sparta dostala alespoň 26mil.kč byť stál 40 mil.kč či za Heču alespoň 10mil.kč byť stál 16 mil.kč či za Lischku alespoň 10mil.kč byť stál 16mil.kč ☹

  • Millwalle, víš kdo je to Kretinský? Pro něj je 100 mil., jako pro nás tisícikoruna. A ty tady řešíš nějakých 40 mega 🤦‍♂️

   • To ale neznamená že je dobře když neschopný sp.ředitel za 2 roky pustí zcela zdarma 9 hráču jejichž pořizení a platy stáli Spartu ( Křetinského) přes 300 mil.kč ! Vždyť i kdyby za se z toho Spartě vrátilo jen 100 mil.kč tak za ně mohla Sparta přivést 3 výborné fotbalisty do základu ne starší 24let ( aby byli do 3 let ještě prodejní) a ne ty to stovky milionu doslova vyhodit z okna !

     • A proč ty zkurvenče ukradený nenapíšeš něco normálního,a jo ty fotbalu vlastně nerozumíš

    • Na kvalitní hráče bysme napřed museli mít kvalitní skauting, takze by se za ty penize koupili další paraziti, jako je Trávník, Plavsic a Hanousek. Kdo chce vlastnit fot. klub, musí platit. To je zákon

    • Jeho účetnictví vykazuje výdělek cca. za rok 2020 12-15 miliard, vždyt vlastnil i ten čínský Hyde-park ve Vršovicích aby ho z výdělkem a to velkým prodal Wu-chanu.

  • Primitivní stvoření jseš tady jedině Ty sám. 👏 tomu kdo to napsal a celé kabině jak se k tomu postavila. Lhát před ce!kým týmem, to se neodpouští. Ale je mi jasný, že když je někdo zvyklý lhát celý život, že Millwall tak je u něj primitiv! Ale to zase může říci jen lhář a hlupák!

  • Ono je to taky o nabídce a poptávce, víme? A pokud těch 9 hráčů nikdo nechtěl (tím méně za peníze které Vy zmiňujete), jednoduše není jiná možnost než je pustit zadarmo. Btw. jste ten nejvíc nespokojený člověk co znám. Nic se Vám nelíbí a nikdy nejste spokojený – když se Zahustelovi posledně prodloužila smlouva, remcal jste. Teď, když se propustí na volný přestup, remcáte zas. Jsem pevně přesvědčen o tom, že i kdyby Rosický prodal Zahustela za 100 mio, nenapíšete ani náznak pochvaly. Určitě by to byl (v nejlepším) příspěvek typu “za to vše ostatní co zku.vil je to pořád málo…” Rosický není dokonalý, rozhodně má svoje chyby, můžeme se bavit o té Vámi neustále zmiňované trafice pro jeho bráchu, ale to, že dělá nějakou obměnu kádru, a že to bude i třeba za cenu volných odchodů je prostě fakt.
   P.S. Nemyslím, že jste tak naivní, abyste nevěděl, že neplatí rovnice prodat hráče = navýšení prostředků na jejich koupi. Tzn. I kdyby prodal bývalé Jablonečáky + Heču + Zahustela + třeba i toho Plavšiče za jakoukoliv částku, lhostejno jestli vyšší než za jakou přišli, že by tyto prostředky dal Křetínský obratem do nákupu posil. Tak to přece vůbec nefunguje. Mohlo by to tak být, ale není to vůbec jisté. Navíc zrovna DK, pokud by chtěl, tak může otevřít kohoutky prodej neprodej.

 3. Pro Sparťany není problém, že jde do Slávie. Je to průměrný až podprůměrný hráč a nikdo si ho z hráčů ani fanoušků neoblíbil narozdíl od Stancua. Ani Rosický ho nechtěl. Problém je ten, že zapíral a dělal z lidí kolem sebe idioty.
  A co si budeme povídat, asi všichni víme, že Tvrdík ho zadarmo nepořidil kvuli tomu, že by měl hrát fotbal. Šlo mu hlavně o to, udělat na trhu nějakou show, ukázat, že je Slávia víc, než sparta nejen na hřišti a aby ostatní ligoví hráči viděli, že i hráči Sparty chtějí do Slavie. Nic víc v tom není. Srki bude jako moula sedět na tribuně a pak ho pošlou zpatky do Subotice

  • Mě to tolik nezajímá, na jeho profil nechodím a tak nevím jestli lhal zrovna tam. Ale co jsem četl bylo ve stylu insajdři říkali, že Plavšič … , Rosický říkal, že Plavšič … , Vrba říkal, že Plavšič … a najednou Plavšič lhal, tady by mi někdo mohl dát seriózní informaci

   • Zřejmě jste zůstal kauzou Plavšič naprosto nepolíben. Pokud chcete nějakou seriózní informaci, je jich “něurekom”. Jen si nějakou vybrat. Např: Prohlášení Plavšiče a jeho agenta, osobní přísaha Plavšiče Vrbovi, že se Slávií vůbec nejednal a nejedná, jeho veřejně známé prohlášení, že má zájem pokračovat ve Spartě………….stačí? Takže žádní insajdři, ale Plavšič osobně.

  • Má mozek jako naši politici lhát zatloukat. Ať jde do Slavie to bude terno. Zafouká vítr a už se bude válet. Neberte takovýho borce.

 4. Myšlení Sparťanské kabiny v plné parádě.Uvidíme jak se vrátí Brabec ,který hrál v Plzni,když si se Spartou vytírala,tak ho pravděpodobně budou lámat v kole.K tomu Krmenčík to bude hotový pogrom.Ještě že si s těch primitivů nikdo nepamatuje,že Vrba trénoval Plzeň.Kdyby se raději věnovali fotbalu,aby je zas nepropleskly Budějovice.

  • Pokud skončí druzí, pak je nijak zvlášť proplesknutí od Budějek asi nepálí. Mimochodem – jakou souvislost má reakce na zradu od spoluhráče a výkony na hřišti? To jsou stejně ubohé žblechty jako ty “klasiky”, že se starají o účesy, tetování, auta a nevím co ještě, a proto hrají tužku.

 5. Tohle je chyba vedení, že hráč o kterého stojí, nemá půl roku před vypršením smlouvy, už novou.

  • A co řvát smrt Spartě, to ti nevadí ty seshitej “inteligente”? Už se to stalo třikrát avždy to řvali sami hráči. Proti tomu je přeškrtlej plakát Plavšice férová reakce.

     • Tak už tvoje rudá nemoc odešla ty blbe. Jinak řvát smrt zkurvený spartě je menší zlo než než plivat po manželce Stancia když potratila. Jinak já nemám potřebu denně číst ty chytré rudé řeči . MISTR LIGY SK SLAVIA PRAHA 🙂 🙂

  • Ve Spartě možná nejsou žádní Einsteinové, ovšem dělat si iluze, že by podobný obrázek nebyl kdekoliv jinde je velmi úsměvný. Můžete se zajisté poptat jak snášeli např. v Baníku odchod a návrat takového Holzera do/ze Sparty. Nebo jestli si myslíte, že by takový Deli, Ševčík, Zima při přestupu z SKS do Sparty sklidili v kabině slova uznání? To víte, že ano. Určitě! (A ano, je mi jasné, že ze Slávistů to aktuálně nikdo nemá zapotřebí, že to teď nehrozí, ale o to vůbec nejde. Jde o princip. Rozhodně by to sklidilo stejný ohlas tak si nehrajme na to, že ve Spartě jsou inteligenti, zato zbytek ligy by byl nad věcí.

 6. Nejsem slávista ani sparťan. Když má ale někdo šanci jít v tuto chvíli do nejlepšího mančaftu naší ligy? Nedivím se mu. Sparta dělá spoustu chyb. Před X lety byl Horvát neperspektivní. A jak to dopadlo. Titul v Plzni. A to je jen jeden příklad.

 7. Zatím nikdo neví kde bude hrát, ale všichni sparťani ví,ze to bude Slavie. Není náhodou chyba na straně vedení Sparty, když Plavšičovi předložila prodloužení smlouvy za horších podmínek měsíc před jejím dokončení? Jen vůl by nechtěl za stejnou práci vydělat víc peněz. Prostě půjde tam, kde mu dají nejvíc. A myslím že to Slavia nebude.

  • Příklad: …a tebe by nesralo, kdyby kolega v práci, kterej sedí a nehne ani prstem, bere daleko víc než ty, kterej pořád celejch osm hodin makáš?

 8. Ne nadarmo se rika ze je to buzerantu parta a kdo by tam chtel hrat pokud to neni buzerant.. maji komppex z vecne druheho.

 9. 3 roky jsou kamarádi, hrajou v jednom týmu, možná spolu chodí i na pivo..a pak když hráč odejde do jinýho týmu (a je jedno za jakých okolností), tak se spoluhráči takhle zachovají? Proto je Sparta tam, kde je, kabina stojí za hovno.

  • 3 roky jsou kamarádi, hrajou v jednom týmu a možná spolu chodí na pivo a pak jim jeden z nich vrazí kudlu do zad. Proč by se měli dál přátelit když tohle udělal? Pokud budete mít bráchu a jeho přítelkyně ho podvede a rozejde se s ním, na čí budete straně? Budete držet basu s bráchou nebo se dál stýkat s ex-švagrovou a srát na to, co si myslí brácha? Ta holka přece mohla být kdysi fajn, ale podvedla vašeho bráchu, odkopla ho, tak proč byste se s ní měl dál bavit? Logika velí, že za normálních okolností zůstanu na straně rodiny. A to stejné je teď ve Spartě, ne?

   • On spíš bude problém v partičce okolo plivníka Dočkala. Ukažte mi jediný klub v naší lize,kde za posledních cca 5 let nebyli cizinci(kromě kluků ze Slovenska) přijmutí jak kabinou,tak všemi kolem realizačního týmu jako rovnocenní. Podívejte se na Slávii jak cizinci zapadli do týmu, v Bohemce Schumacher s předstihem prohlásil, že po sezoně končí a hrál nadále a byl plnohodnotným členem kádru. A mohl bych pokračovat klub od klubu.Ale ve Spartě bylo plno cizinců vyštípáno na úkor dřeváků,kteří tam stále zaclánějí.On to pochopil i Vrba,proto nechal Dočkala hrát pouze proto,aby se mu kabina do konce ročníku nešprajcla. Přesně tak,jak to udělali Kotalovi. Ale vsadím se,že ze začátkem ročníku, až bude mít Vrba pevnější pozici,začne Dočkala pomalu ale jistě odstřihávat.

    • Nevím jaké jsou v klubu partičky. Na druhou stranu vždy jsou nějaké. Někde jsem teď slyšel, že Koller psal ve své knížce mj. o tom, že ho ve své době ze Sparty vyštípal Horst Siegl, protože se cítil ohrožen. A že mu pomáhali jeho parťáci, mj. Petr Kouba. Tak to si asi úplně nevyberete.
     Nicméně nechápu souvislosti mezi Dočkalem (a jeho partou) a odchodem Plavšiče do Slavie. A taky nevím, že by cizinci neměli být přijati kabinou – myslím, že roky tam hrál prim Costa, Plavšič byl asi taky docela oblíbený. Nevím jestli je DMK nebo Vindheim tlačený ven z klubu? Možná Tetteh, když přišel o tu svou sqadru (Costík, Kanga). Ale i tak ne hráči, ale vedením nebo on sám o své vůli, že už ho to tam tolik nebavilo. Ale cizinci kteří měli být vyštípáni hráči, tak mě napadají leda ti Štramákovi a u těch to bylo proto, že je nechtěli povětšinou fanoušci ani vedení (TBCH, Kaya, Civič, Uroš, Vukadinovič). Nevím jestli vyštípali třeba Božu. Spíš v něm neviděli dost potenciálu. Ale moc nevím koho vyštípali na úkor Pavelky, Krejčího st. nebo Čelůstky (pokud se bavíme o dřevácích). A že hrál v Bohemce Schumacher, ale u nás Plavšič ne? Jednak to bude asi tím, že oni ho potřebovali víc než my, druhak jde o ten postup. Pokud všem tvrdil, že s nimi ani nejednal, přesto už měl podepsaný přestup k arcirivalovi, tak je logické, že ho odřízli. Jakou by měl ten hráč motivaci a jak bysme mohli vědět v jeho profi přístup když ho neměl při jednání s klubem? Nenašel odvahu říct na rovinu jak se věci mají…

     • Psal jsem o cizincích za posledních cca 5 let,což se Costy ,kterého uvádíte vůbec netýká. Ale i vám musí být jasné,že již nějakou dobu se vše dobré a i špatné točí kolem Dočkala. Stačí si vzpomenout,jak se choval když ho odsunul Kotal na lávku. Najednou ho kapitánská páska nezajímala a ještě horší bylo,že některé spoluhráče- konkurenty ignoroval na hřišti. Jak pak asi potom fungují vztahy v kabině?
      A k vaší poznámce ke Kollerovi. Knihu jsem ještě nečetl, pouze tu historku znám z vyprávění Honzi,kde konkrétní jména neuváděl. Jestli je to tak ,že to byl Siegl,můžeme Sieglovi jen a jen poděkovat, jak nastartoval Kollerovi kariéru. Akorát, že Sparta z toho měla velký kulový.

    • Ano, třeba Ngadeu, to je zářný příklad slávistický kabiny. Prchli, jakmile to bylo možnýá anereagoval ani na Luftjardovi slzy, lkterý tekly v jeho tweetech. Troubo. Zamet si před svým prahem seshitý vemeno.

    • Costa odešel ze Sparty loni v létě, takže pokud se bavíme o cizíncích za 5 let, jednoznačně se ho to týká.
     To, že má Dočkal (hlavní) slovo v kabině je patrně pravda, ale tak je to prostě vždycky. V každém týmu, v každé době byly, jsou a budou partičky. Mladí x staří; domácí x zahraniční, Češi x Moraváci, atd. Já ani neobhajuju jeho chování. Můj původní příspěvek byl o tom, že rozumím a shledávám “logické” chování hráču v souvislosti s Plavšičem, resp. tu zde zmíněnou přeškrtlou fotku a dehonestující nápis. Osobně nepochybuju o tom, že to není názor celé kabiny, ale udělala to jedna parta a ostatní to prostě “neřeší”. Asi ani nečekali, že se to dostane takhle ven, ale tak či tak nemám dost informací abych tohle shazoval třeba na Dočkala.

     • Je pravda,že Costa odešel loni,ale také byl ve Spartě daleko dříve, než období posledních 5 let,které jsem uvedl. To znamená, že o Costovi tu vůbec řeč nebyla.

   • O jakým podvodu mluvíš? Vše je přesně podle stanov. Hráči vypršela smlouva a jako volnej hráč může podepsat kde chce. Možná tě to překvapí, ale je to naprosto normální. Nikde není psaný že prodloužit musí, jen v tvý hlavě.

  • 3 roky jsou kamarádi, hrajou v jednom týmu, možná spolu chodí i na pivo…. a pak jim někdo začne lhát do očí. Máš o kamarádství dost zajímavé představy. S tebou bych tedy na pivo jít rozhodně nechtěl. 🙂

  • Příště se zamysli než zase něco tak hloupýho o Hložanovi napíšeš. Pro zajímavost. Dovedeš si představit takovýto přestup s lhaním z Barcelony do Realu či naopak? Nebo z Lazia do AS? Prosím zkuste zapremýslet hlavou. Tam by toho hráče ukamenovali.

  • Spousta lidí nemá ráda sparťany, jiná spousta slávisty, další spousta nemá ráda chachary atd…
   No a co???

  • Kvůli takovým jako je Kissman se ostatní Spartě jen smějí. Zoufalec,který nepřipustí odlišný názor.

 10. No tak šel do lepší ho klubu a dostal více peněz tak šel a vy všichni co mu nadáváte tak si vyndej te hlavu z prdele každý jde tam kde mu dají více peněz je to jeho zaměstnání nebo těm co se to nelíbí budou pracovat tam kde je málo peněz asi né..,

  • Srovnáváte nesrovnatelné. Řeči typu “Co byste dělali Vy, taky byste někde zůstali za míň peněz, atd.” lze v běžném životě dost možná akceptovat a aplikovat, nicméně i když o penězích je to samozřejmě vždy až v první řadě, je přirozeně něco jiného když SP vydělává měsíčně meloun a v 25letech je do konce života zabezpečen a nemusí “živobití” řešit.
   Takže ano – Vy nebo já bysme po lepší práci patrně sáhli bez přemýšlení, ale stejně tak Vám říkám, že vydělávat několik set tisíc měsíčně, neřkuli milion (a něco) a být hráčem Sparty, NATUTY bych do Slavie nepřestoupil.

 11. Mně je to celkem fuk,ani nevěřím že Plavšič jde do Slavie,co jsem psal na Hložka bylo jen takové podrýpnutí do Spartanské duše,ale takové chování k bývalému spoluhráči?…

 12. Pokud bude chtít Plavšič hrát ve Slavii, tak to bude muset hodně přidat. To, co dosud na hřišti předváděl, tak ve Slavii by to rozhodně nestačilo…

 13. Pokud jde o soudržnost kabiny – hráči Slávie oslavují a nad hlavu zvedají trofeje za titul a výhru v Mol cupu, letenský cirkus nemá co zvedat, tak alespoň maluje na skříňky..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené