Reklama

Hráči německého Bayernu Mnichov hrozí až 1 rok ve vězení!

Na povrch ve středu unikly velmi nepříjemné zprávy spojené s hvězdou Bayernu Mnichov a francouzského fotbalu, Lucasem Hernándezem. Kriminální soud v Madridu totiž hráči nařídil odnětí svobody až na 1 rok!

Španělský deník AS přišel s informací, že soudní proces byl zahájen Hernándezovou zmocněnkyní, paní Aurorou Arrebola del Valleovou dne 14. září.

“Lucas François Bernard Hernández je předvolán k soudu 19. října 2021 a je povinen se do 10 dnů dostavit do vězeňského zařízení dle výběru,” uvedla zmocněnkyně.

Soud vydal v roce 2017 zákaz se fotbalistovi společně se svou ženou vídat po obvinění ze sexuálního zneužití. Po dobu 6 měsíců spolu dvojice nesměla hovořit a každý měl po tuto dobu vykonávat veřejně prospěšné práce. Pár ovšem opatření ignoroval a odletěl ještě tentýž rok na líbánky.

Po příletu byl francouzský reprezentant zadržen policií v Miami. V Madridu následně podstoupil řízení zaměřené proti násilí vůči ženám, ale tehdy byl ihned propuštěn.

Žena Amelia byla jen identifikována, nikoli zadržena. Vše bylo způsobeno zpožděním s vydáním soudního zákazu.

Hvězdě Bayernu Mnichov tak nyní hrozí odnětí svobody na 1 rok. Pomoci nedokázali ani advokáti, jejichž odvolání bylo zamítnuto po porušení původního zákazu vydaného soudcem.

V rámci následujících dní se tak Hernandéz musí 19. října dostavit do španělské hlavní metropole, aby si vybral místo odpykání trestu.

Vedení klubu prohlásilo, že o vážně trestní situaci nic neví i přes to, že hráči se novinky spojené s trestním řízením dostavily už 14. září.

Zdroje: Sport Bible

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené