Reklama

Hotovo, Gulaš v Plzni končí! Hlásit se má doma v Motoru, který mohutně posiluje i mimo elitního snajpra

Očekávané se stalo realitou. Pravda je, že zcela oficiálně to ještě v Českých Budějovicích vyhlásit nemohou, to až nejdřív 1. května. Nicméně to vypadá, že velkému přestupu už nic nebrání. Indiáni dali Milanu Gulašovi definitivní sbohem.

Zdroj: Petr Tibl, Madeta Motor České Budějovice

Zatímco mistrovský Třinec čeká teprve nejspíš pořádná kocovina z několikadenních oslav, řada klubů už finišuje veškerá vyjednávání o složení svých kádrů pro nadcházející sezonu.

Nejtřaskavější diskuze ohledně velkého přestupu Milana Gulaše do Motoru se vedou prakticky od začátku kalendářního roku. Problémem mohlo být odstupné, jelikož měl Gulaš v Plzni smlouvu ještě pro následující sezonu.

Teď sportovní manažer Plzně definitivně potvrdil, že produktivní útočník v Plzni končí. Za poslední měsíce je tohle prohlášení k možnému přesunu asi nejzásadnější věc.

Deník Sport přinesl informace, že byla dotažena jednání kolem odstupného. Plzeň by si měla od Motoru za Gulaše připsat do klubové kasy přes dva miliony korun.

Když za mnou Guli během sezony přišel s tím, že by se chtěl vrátit, dohodli jsme se, že mu bránit nebudeme,” přiznal iSportu Vlasák, že konec elitního útočníka v Plzni byl už víceméně otázkou formalit.

Dále Vlasák prohlásil, že další otázky ohledně budoucnosti Gulaše mají být směřovány na někoho jiného. 

https://www.instagram.com/p/COKhY6-Hz3v/?utm_source=ig_web_copy_link

Svůj odchod z Plzně zkušený útočník potvrdil i na svém oficiálním Instagramu, kde poděkoval fanouškům Indiánů za všechny zážitky, které v tomto týmu prožil.

Jednoho z nejproduktivnějších hráčů Extraligy posledních let budou muset Západočeši logicky někým nahradit. Ačkoliv Vlasák řekl, že by se to mělo Plzni podařit, nic lehkého to rozhodně nebude.

Škodovka rozhodila sítě například ve Švédsku, odkud by měla mít dohodnutou posilu do útoku v podobě Gustafa Thorella. Podle zdrojů iSportu se však nemusí jednat o jedinou posilu ze Skandinávie.

Co se týče Gulaše, není to rozhodně jediná hvězda, která by měla v Českých Budějovicích zářit. Jihočeši se zřejmě poučili, mají na kontě dostatek financí, takže nemají rozhodně v plánu hrát v následujícím ročníku Extraligy druhé housle.

Předseda para hokejového klubu Motor sladge České Budějovice odtajnil na svém Twitteru zajímavá jména, ačkoliv se nejedná zase tak o úplné novinky.

Už dříve jsme informovali o příchodu hvězdného brankáře Dominika Hrachoviny z Finska či Lukáše Pecha ze Sparty. Dále by se na jihu Čech mohli objevit hráči jako Dominik Graňák, Petr Šenkeřík nebo Roman Vráblík.

Ať už se extraligovou mapou toulají jakékoliv spekulace, jedno je jasné. Od sobotní půlnoci bude ve sportovních rubrikách zřejmě poradně rušno.

Zdroj: Tipsport Extraliga, iSport, Twitter 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Tak Motor nehrál druhé, ale přímo šestnácté housle a 33 bodů za celou sezonu budiž velmi varovným mementem. To se jen tak někomu nepodařilo. Zatím bída s nouzí !

  • Omlouvám se, spletl jsem pořadí. Tak jenom čtrnácté housle (hned to vypadá lépe). Z článku ale vyplývá, že klub má financí dost, takže i takováhle zoufalá hra se evidentně vyplatí !

   • Neznám detailní finanční situaci klubu, ale nemyslím si, že bude patřit na úplné dno, co se tyče rozpočtu. Pokud se tedy jména uvedená v článku skutečně potvrdí.

    Minulá sezona byla však nesestupová, což hodně složení týmu ovlivnilo. Hlavně tedy v době, kdy bylo evidentní, že tým potřebuje posílit.

    Doporučuji si přečíst rozhovor s manažerem ČB, který je v jednom z mých předchozích příspěvků. Nebo případně na http://www.rn-hockey.cz jeho plnou verzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené