Hostování Kačaraby ve Slavii oficiálně potvrzeno! Za kolik ho můžou sešívaní definitivně vykoupit?

Taras Kačaraba se stal dalším hráčem, který přestupuje na trase Liberec – Slavia. Určitě má na koho navazovat, z Ondřejů Koláře a Kúdely se staly velké opory sešívaných, Oscar a Kuchta se během podzimu do těchto rolí dostávají. Teď přichází šance pro ukrajinského stopera.

Zdroj: slavia.cz

Ne všechny přestupy se ale povedly. Bývalý Kačarabův parťák z liberecké stoperské dvojice Ondřej Karafiát se po půlročním působení v Edenu pod Ještěd vrací na hostování.

“Taras Kačaraba předváděl v Liberci velmi dobré výkony. Na podzim navíc získal cenné zkušenosti v Evropské lize a udělal tak významný posun ve své kariéře. Poté, co Ondřej Karafiát neměl takové herní vytížení, se nám tato změna jeví jako ideální. Věříme, že se Taras v sešívaném dresu prosadí,” věří v jeho kvality Jiří Bílek.

“Jednání probíhala hladce. Jsem moc rád, že jsem ve Slavii. Chci se probojovat do základní sestavy, to je můj primární cíl,” uvedl po podpisu smlouvy Kačaraba.

Z Liberce přichází do Edenu na půlroční hostování s nepovinnou opcí na přestup ve výši 20 milionů korun.

Kdo jsou jeho konkurenti na post v základní sestavě? Číslem 1 na stoperu je Ondřej Kúdela. Velká opora sešívaných, ze které vyzařuje klid jak při rozehrávce, tak při obranné činosti.

Na podzim vedle Kúdely nejčastěji nastupoval mladý Zima, který rostl zápas od zápasu. Záda této dvojici kryl Hovorka, který se pořád nedostal do optimální formy po zranění kolene.

Jak tedy realizační tým může s Kačarabou počítat? Červenobílé čeká na jaře spoustu zápasů, je tedy dost možné, že se budou stopeři rotovat.

Další možností je Kačarabova aklimatizace do budoucna. Kúdelovi bude v březnu 34 let a 25letý Ukrajinec by ho mohl postupně nahrazovat.

Vyloučena není ani možnost prodeje Davida Zimy. Odchovanec Sigmy se rozehrál do skvělé formy a co nevidět by mohl přestoupit do zahraničí.

Zdroj: slavia.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. “S nepovinou opcí na přestup”. Tomu nerozumím. Jinak Kačaraba spolu s Kralikem z Budějovic jsou nejlepší stopeři v lize. Žádnej nemotornej Stronati, žádnej “ojetej” Čelustka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.

Baník Ostrava vs. Sparta Praha: Preview a tipy na sázení

Fortuna liga se po krátké zimní přestávce vrátila zpět na televizní obrazovky. Šlágrem prvního jarního kola bude bezpochyby souboj mezi Baníkem a Spartou.

Když končí velikán aneb Bohatá kariéra Wayna Rooneyho

Kapitán, šampion, srdcař a velký bojovník. Wayne Rooney včerejším dnem ukončil svou bohatou fotbalovou kariéru. Do srdcí fanoušků se zapsal hned několika způsoby.