Hodnocení hráčů Viktorie Plzeň ve hře FIFA 20

Viktoria Plzeň bude i tentokrát v novém ročníku hry FIFA. Fanoušci této herní série si tak opět budou moci zahrát v oblíbeném módu Ultimate Team za Krmenčíka, Kayambu či Limberského. Jak budou plzenští fotbalisté ohodnoceni?

Zdroj: https://www.fcviktoria.cz

Brankáři

Post gólmana má tým trenéra Vrby silně obsazen. Jedničkou je Aleš Hruška, jenž bude ohodnocen ratingem 75. Jeho slovenský kolega Matúš Kozáčik příliš nezaostává, jeho hodnocení bude 73. Třetím do party bude Dominik Sváček, který má bronzovou kartu a hodnocení 58.

Obránci

Nejlepším obráncem Viktorie je Roman Hubník, který má sice pouze stříbrnou kartu, hodnocení 74 ale zcela jistě není pro nadšence českého fotbalu k zahození. Stejně ohodnocen byl i jeho kolega David Limberský.

Radim Řezník s Jakubem Brabcem mají rating o jeden stupeň menší, ani jejich karta ale nebude k zahození. Lukáš Hejda obdržel hodnocení 72, bývalý hráč Brna či Jablonce Pernica o jeden stupeň méně.

Posledními obránci v týmu jsou Hloušek s Havlem. Jejich rating je shodně 68, což není pro bývalého reprezentanta Hlouška příliš pozitivní zpráva.

Zdroj: fcviktoria.cz

Záložníci

Nejlépe hodnoceným záložníkem a zároveň celého týmu je Patrik Hrošovský, který již ale v klubu nepůsobí. V dresu plzeňské Viktorie by se ale měl v Ultimate Teamu objevit. Jeho hodnocení je 77.

Po odchodu Hrošovského si tak prvenství vzala dvojice Kopic – Kayamba. Shodně obdrželi rating 74. Zejména Kayamba bude s rychlostí 88 hráčem, kterého v případě, že tvoříte tým z české ligy, chcete mít.

Dvojice Hořava – Kovařík se může chlubit hodnotou 73. Slovenský záložník Procházka je ohodnocen ratingem 71, ofenzivní záložník Čermák o jeden stupeň méně. Dvojice Ekpai – Kalvach jsou již pod hranicí hodnoty 70, jejich hodnocení je 69. V Ultimate teamu najdeme i mladíky Janoška s Hercem. První jmenovaný má rating 66, druhý 64.

Útočníci

Nejlepším útočníkem Viktorie je Michael Krmenčík, jenž má zlatou kartu a hodnocení 75. Jeho konkurent Beauguel má rating o dva stupně nižší. Vysoký útočník Chorý obdržel pouze 70, nově příchozí Mihálik dokonce 67.

Pozn. red.: Článek byl vytvořen před aktualizací, která hodnocení hráčů změnila. Na aktuální hodnocení se můžete podívat zde.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náčelník odstoupil! Jak očistit český fotbal? Změnit prostředí, dosadit důvěryhodné tváře

Český fotbal se už několik zmítá ve velmi nelichotivé situaci. Do pátku se zdálo, že se jedná o situaci bezvýchodnou, teď to ale vypadá, že vyšlo světlo na konci tunelu. I přes uvalení vazby a důkladné prošetřování však stále nemusí být vyhráno. Roman Berbr stejně nikdy nebyl nejvyšším představitelem českého fotbalu. Vyhovovala mu situace ze zákulisí, kde "potají" tahal za své loutky, jak potřeboval. To se ale musí úplně změnit.

Berbrova cesta k moci – díl 1. Odkaz kariérního komunisty

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, sociálních vazeb, která neměla skutečné kamarády, takové výsadní postavení vydobyla?

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.