Hodnocení hráčů Sparty ve hře FIFA 21! Hložek se zlaté karty nedočkal, Juliš bronzový

Série FIFA je jednou z nejoblíbenějších sportovních her. Ve hře FIFA 21 nebudou chybět nejlepší tři české kluby, a to Slavia, Sparta a Plzeň. Jaké hodnocení obdrželi hráči pražské Sparty? Stydět se nemusí Dočkal, Hložek či Sáček.

Zdroj: sparta.cz

Sparta ani v tomto ročníku nebude chybět! Hodnocení jejich hráčů, je, dle očekávání, výrazně nižší, než konkurenční Slavie. Na postu gólmana má ve hře Milana Heču a Florina Nitu. Oba mají rating 74. Na pravém beku má dva hráče. Michal Sáček měl povedenou sezonu a hodnocení 74 není k zahození.

Andreas Vindheim má pouze 71. Stoperů bude mít klub z Letné ve hře dokonce pět. Nejlepším je Lukáš Štetina (72), následují Lischka (71), Hancko (70), Čelůstka (70) a Panák (67). Jak lze vidět stoperský post nemá společnost EA zrovna dobře zmapovaný.

Levou obranu opanují Hanousek s Krejčím st.. První jmenovaný si vysloužil hodnocení 73, druhý o stupeň nižší. Jediným defenzivním záložníkem je Ladislav Krejčí ml., který má rating 71. Na středu zálohy je Trávník (71).

Jediným hráčem Sparty, který má zlatou kartu, je Bořek Dočkal. Jeho hodnocení je 76, karta ovšem není vzácná. Mladičký Karabec má 67. Na postu pravého záložníka jsou Adam Hložek, který obdržel 74, a David Moberg Karlsson, který má 73.

Druhá strana zálohy patří Srdjanu Plavšičovi (74). Nejlepším útočníkem je Libor Kozák, který má i přes fakt, že byl nejlepším střelcem ligy, pouze 71. Pulkrab má 65, Juliš pouze 64 a bronzovou kartu.

Další ratingy zatím nejsou oznámeny. Doufejme, že budou tito hráči ještě doplněni. Přesněji jde o Holce, Plechatého, Součka, Fortelného, Polidara a Minčeva.

K hodnocení se vyjádřila i Sparta. “S hodnocením hráčů nic neuděláme, ale jsme ve spojení s EA Sports a mají od nás veškeré podklady k aktualizaci databáze. Bylo nám řečeno, že tyto data budou v prvním online updatu hry.”

Zdroj: futbin.com, sparta.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.