Hlavně si to užij, řekl Klopp Jarošovi před svou premiérou v dresu Liverpoolu

Teprve sedmnáctiletý český brankář Vítězslav Jaroš si ve čtvrtek odbyl svou premiéru v liverpoolském áčku. Jaroš nastoupil do druhého poločasu přípravného zápasu s Tranmere a i díky němu si Liverpool v tomto utkání udržel čisté konto a zvítězil 6:0.

http://gty.im/1154574501

“Je to skvělý zážitek. Jsem moc rád, že jsem dostal šanci se ukázat a mohl jsem nastoupit za jeden z nejlepších týmů. Před zápasem mi trenér Klopp jen řekl, ať si to hlavně užiju. To jsem zkusil splnit,” řekl mladý brankář v rozhovoru.

“Bylo to jiné tím, že to sledovalo více lidí a byl na mě větší tlak, protože jsem se snažil ukázat před jinými trenéry, než kteří mě znají více. Byl jsem proto o něco více nervózní než běžně. Ale určitě mi pomohlo, že s prvním týmem trénuji, takže kluky znám. Když jsem se dostal na hřiště, tak nervozita zmizela,” uvedl Jaroš.

Jaroš se snaží zůstat nohama na zemi a start za liverpoolské áčko příliš nepřeceňovat. “Ono je to upřímně především proto, že se tady jeden brankář zranil a jednička Alisson má ještě volno po triumfu na Copa América. Proto jsem dostal šanci. Nebylo to tak, že by si tu trenéři řekli, tenhle Jaroš je fakt dobrej, tak ho tam dáme. Tím, že je to letní příprava, bylo nás tam více kluků z akademie,” skromně přiznal český brankář.

O dalším programu Jaroše se teprve bude rozhodovat. “Brzy by se měl vrátit Alisson a uvidíme, jak to pak celé bude. Ale samozřejmě bych byl rád za další šanci. Neznám detailně nejbližší program, dle prvních zpráv bych ještě měl zůstat s áčkem. Uvidím, jestli s nimi odcestuji příští týden na soustředění do USA,” uzavírá Vítězslav Jaroš.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..