Reklama

Historický úspěch pro Oceánii, Pentanet postupují ze skupiny!

Neděle nám na MSI přinesla zápasy, ve kterých se rozhodovalo, kdo postoupí ze skupiny A. RNG měli z předchozích dnů prakticky jistý postup, šlo jen o to, kdo půjde s nimi. 3 souboje mezi UOL a PGG nám přinesly hned několik překvapení.

Zdroj: Lolesports

V neděli se na MSI dohrávala skupina A. RNG měli jisté první místo ve skupině, když ani jednou neprohráli. Druhé místo pak čekalo na jednoho ze dvojice Unicorns of Love a Pentanet.GG.

Oba tyto týmy měly po prvních třech dnech stejné skóre. Unicorns of Love byli favoritem obou zápasů mezi těmito dvěma týmy, na které každý čekal. První nedělní utkání nám mělo ukázat, kdo lépe nakročí k postupu ze skupiny.

V prvním utkání těchto dvou týmů jsme mohli vidět jasnou dominanci týmu z Ruska. Boss si na svém Urgotovi došel pro MVP (nejlepší hráč) této hry. UOL zvítězili v poměru 13-3 na killy a v tento moment jim stačilo vyhrát za tento den alespoň jeden další zápas.

UOL bohužel nezvládli ani jednou porazit RNG, což znamenalo, že potřebovali porazit PGG. Draft zpočátku vypadal naprosto normálně, UOL pro sebe vzali 3 meta picky. Pentanet.GG na toto měli připravenou odpověď, kterou nečekal nikdo. PGG locknuli Zeda pro Chazze.

Chazz se Zedem hrál výborně, za celou hru zemřel pouze jednou, posbíral 6 killů a 10 asistencí. Pentanet.GG si druhou hru pohlídali a zařídili si tím decider. Třetí a zároveň poslední hra těchto dvou týmů byla na řadě. V této hře se muselo rozhodnout.

Vítěz jde dál, poražený jede domů, s tímto do poslední hry šly oba týmy. Oba jungleři šli pro překvapivé picky. AHaHaCiK hrál Khazixe, Pabu Karthuse. Během hry se ukázalo, že Khazix nebyl nejlepším pickem, což udělalo asi hlavní rozdíl. Pentanet brali hru.

Pentanet.GG se tímto momentem zapsali do historie. PGG se stali prvním týmem z Oceánie, který dokázal za 11 let League of Legends postoupit ze skupiny na mezinárodním turnaji. Od 14. května je uvidíme v Rumble stage společně s dalšími pěti nejlepšími týmy.

Zdroj: Lolesports

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

První esport televizi ChuckTV už naladíte i v Česku

Nová hybridní televize CHUCK TV zahájila své vysílání pro všechny příznivce her, esportu a technologií. Televize již delší dobu vysílá v online prostředí,...

Až 41 % herních účtů na platformě Sony PlayStation vlastní ženy

Herní průmysl je momentálně tím největším zábavním odvětvím na celém světě. A jak jsme si v době COVID karantén zvykli, láká nejen muže, ale také ženy.

VALORANT je tu s námi už rok! Rozšíří se i na mobilní telefony

Přední světový vývojář her Riot Games slaví jeden rok od vydání populární FPS (first-person shooter) hry VALORANT, která se stala světovým fenoménem.
Reklama