Haškova výpověď dorazila na FAČR! Teď je na tahu Spartu

Výpověď Martina Haška ze Sparty doputovala na FAČR. Tam ji poslala právnička hráče Markéta Vochoska Haindlová. Fotbalová asociace dle informací webu iSport záložníka odregistrovala.

Zdroj: sparta.cz

Spor mezi Martinem Haškem a Spartou se vyhrotil do bitvy právníků. První tah udělala právní zástupkyně hráče. Ta zařídila, aby byl čtyřiadvacetiletý hráč odregistrován. To v praxi znamená, že se stává volným hráčem. Nicméně v internetovém systému FAČR je stále Hašek vedený jako hráč Sparty.

Teď se očekává, že odpoví Sparta. Ta může podat návrh na zahájení rozhodčího řízení, což se jeví jako nejpravděpodobnější varianta. Kdy se letenský klub k tomuto kroku rozhoupe, není jasné, ale je to jediná právní cesta, jak se bránit.

Až se Sparta rozhoupe, další krok bude ustanovení tříčlenného senátu rozhodců, kteří budou celý případ posuzovat. Ti pak vynesou verdikt, jenže na ten si vzhledem k pandemii koronaviru můžeme počkat klidně i několik měsíců.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Ať M.Hašek zaplatí Spartě 26 mil.kč a táhne do řiti !!! A jestli je pravda že Tvrdík mu nabídl podpisový bonus 2.5 mil. Za smlouvu na 2.5 roku s platem 600 tis.měsičně a ten cvok to vezme tak doufám že ta nenávist v derby bude 3× větši než ke Stanciovy !!! M.Hašek by si to zasloužil na 200% !!!

  • Hlavně, že mi tu nikdo nevěřil, když jsem psal, že skončí u Číňanů z Vršovic… Je to přes kopírák jak se Stanciem. Jen Hašek do toho hodil vidle v Izraeli, tak půjde rovnou k Tvrdíkovi a tomu se to bude hůř okecávat. 😉 To je fotbal podle čínské loutky. 🇨🇳👏🤝👏 Popravdě je mi vás líto sešívky, zvlášť ve světle nynější pandemie.

 2. Chudáci na Spartě, jedna ikona ukradne kasu a prodá zápas a druhý naštěstí dostal rozum a utíká z chlívku jménem AC SPARTA PRAHA 🙂 . To snad horší než “čínská chřipka “.

  • Pořád jsme na tom o chlup lépe než Berbrova Plzeň, nebo Tvrdíkova SK Čína. Nemusíme se stydět za koupené rozhodčí a uplacené losovačky… Za podivné přestupy hráčů. Podivné odchody nepočítám, v těch mají prsty čínští pohůnci. Takže Pepe, šup nejdřív na ten váš Augiášův chlév. Pak tvoje rýpnutí nebude tak k smíchu. 😉

   • Já jsem rád, jak vy jste pořád v relativním klidu. Všichni Vám ubližují a svoje neschopnosti svádíte na druhé 🙂 . Jediný kdo kupoval byl ten Váš slavný klub AC SPARTA PRAHA. Takže milý Tome, slavná sparta jen tak dál :). Vaše bída moje upřímná radost 🙂

    • A v tom je Pepe rozdíl mezi fanouškem a fanatikem. Zkus si přečíst znovu co jsem napsal… 😉 Raději slabé roky, než být k smíchu a sledovat jak klub kterému fandím uplácí, manipuluje, atd.. Jednou pochopíš že to není úspěch, ale ostuda. 😁

     • Ještě pro našeho poctivého Tomíka 🙂
      Pokud tedy odsuzujete něco u druhých, začněte si uvědomovat, či nemluvíte jen a pouze o vašich stinných stránkách. Možná to budou ty vlastnosti, které na sobě nechcete přijmout, schováváte je před ostatními a nemáte je rádi. Na lidovém rčení „podle sebe soudím tebe“ jistě něco bude.

 3. Tome dle tvých výroků budeš zřejmě mladší ročník.Kdyby ti bylo jen trochu známo,kolik v minulosti rozhodčí vypískali Spartě titulů určitě by jsi dnes neargumentoval Berbrovou Plzní a Tvrdíkovou Slávií ,tak vehementně.Byly sezony,kdy fanoušci napříč republikou psali na začátku sezony názory,jako předejte titul Spartě.Druhé místo v lize bylo považováno za mistrovský titul.Stovky vymyšlených pokutových kopů neviditelných ofsajdú Řepkovi hulvátské nadávky rozklepaným hluchým a slepím rozhodčím taková je pravda o Spartě.Vrchol byl odevzdaný nevím možná prodaný zápas Plzni v boji o záchranu,když ji trénoval Straka.S máslem na hlavě Tome opatrně,ale vidím,že si to nepamatuješ,tudíž tvé výroky považuji za mladistvou nerozvážnost.Komunisti měli dobré heslo Fandi,ale zůstaň člověkem.Toho se drž a budeš skvělej fanda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Old Trafford aneb Silný příběh Divadla snů, jenž je domovem Manchesteru United

Manchester United vítězí, další titul pro Manchester United, Rudí ďáblové jednoznačným způsobem ovládli derby... a mohli bychom pokračovat.

Tomáš Souček byl zvolen do nejlepší jedenáctky aktuální sezóny Premier League

Uživatelé portálu WhoScored zvolili nejlepší fotbalovou jedenáctku probíhající sezóny Premier League. A nechybí v ní ani český defenzivní záložník Tomáš Souček!

Svět zaskočen! Conor McGregor prohrál svůj zápas s Dustinem Poirierem

Ostře sledovaný duel, na který se fanoušci těšili už několik měsíců, je již minulostí. Zápas Poirier vs McGregor v rámci turnaje UFC 257 skončil pro mnohé nečekaně, a to právě výhrou Američana!