Griezmannův přestup do Barcelony bude mít soudní dohru!

Barcelona nedávno oficiálně potvrdila příchod osmadvacetiletého Antoinea Griezmanna, který přišel z Atlética Madrid za 120 milionů eur. Celý transfer by však ještě neměl být u konce, neboť klub z hlavního města Španělska podá na katalánský celek žalobu. 

Embed from Getty Images

Antoine Griezmann strávil v Atléticu Madrid pět sezon, během nichž vstřelil 94 ligových gólů. Osmadvacetiletý Francouz dotáhl madridský celek během tohoto období dvakrát do finále Ligy mistrů, avšak v obou případech na něj zbylo “až” druhé místo.

V květnu tohoto roku Griezmann potvrdil, že v Atléticu po pěti letech skončí, čehož využila Barcelona, která francouzského mistra světa také koupila.

Součástí Griezmannovy smlouvy byla také výstupní klauzule, která mu 1. července klesla o 80 milionů eur. Madridský klub tak dostal za francouzského útočníka pouze 120 milionů eur.

Atlético je však přesvědčené, že Barcelona byla s Griezmannem domluvena již v době, kdy byla výstupní klauzule 200 milionů eur, a tak je připravené zbylých 80 milionů vysoudit, což se Barceloně pochopitelně nelíbí.

Výstupní klauzuli má Antoine Griezmann také v Barceloně. Pokud si jej bude chtít nějaký klub koupit, bude muset zaplatit částku ve výši 800 milionů eur, což je v přepočtu na české koruny částka přesahující 20 miliard.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..