Spojte se s námi

Fortuna liga

Granečný nebude působit v Baníku ani v podzimní části. Míří do holandské Eredivisie

Publikováno

dne

Reprezentant do 21 let Denis Granečný opustil na soustředění v Rakousku své spoluhráče z Baníku. Odchovanec Baníku Ostrava odcestoval jednat o svém zahraničním angažmá, na kterém se dohodl s holandským prvoligovým klubem FC Emmen.

FC Emmen huurt Denis Granecny – FC Emmen
Zdroj: fcemmen.nl

Jednadvacetiletý Granečný ještě odcestoval s Baníkem na soustředění do Rakouska, které ovšem velmi rychle opustil a vyrazil jednat se svým agentem do Nizozemska o působení v FC Emmen.

Levonohý záložník se dohodl v Emmenu a odchází tam na roční hostování s opcí. Samotný hráč měl velký zájem zkusit štěstí v zahraničí a klub mu v tom nechtěl bránit.

Hráč projevil přání vyzkoušet si zahraniční angažmá a klub mu vyhověl,“ řekl výkonný ředitel Baníku Michal Bělák.

Baník má ke všemu na levé straně silnou dvojici v podobě Jiřího Fleišmana a Daniela Holzera, a tak se dalo očekávat, že by na mladého Granečného zbylo místo pouze na lavičce náhradníků.

Pro Denise to je nova výzva v jeho sportovní kariéře a pevně věříme, že se v holandské lize prosadí. Rádi bychom taky poděkovali vedení Baníku, že Denisovi toto angažmá umožnilo,“ vyjádřil se k hostování Granečného, také David Nehoda z hráčské agentury, která hráče zastupuje.

Zdroj: www.fcb.cz

Reklama

Oblíbené