Reklama

Gerard Piqué organizuje mistrovství světa s nafukovacími balónky. Můžete se přihlásit i vy

Asi každý z nás si v dětství pinkal s nafukovacími balónky, které nesměly dopadnout na zem. Stoper Barcelony Gerard Piqué společně s oblíbeným streamerem Ibaiem Llanosem teď organizují mistrovství světa v této disciplíně.

Celé to začalo jako sranda. Ve Španělsku nesmírně oblíbený streamer Ibai, který nátáčí videa s Piquém, Agüerem či Courtoisem, sdílel na svém Twitteru video z aplikace Tik Tok, kde si dva mladíci pinkají nafukovací míček dokud nespadne na zem.

Ibaiovi i Piquému se však tato hra zalíbila natolik, že se rozhodli v této disciplíně udělat mistrovství světa. Hra bude vypadat následovně:

“Vytvoříme mistrovství světa s nafukovacími balónky. Je to hra, kterou jsme takřka všichni alespoň jednou doma hráli. Vytvoříme pro to perfektní podmínky,” informoval ve videu Ibai.

“Víme, že si lidé myslí, že je to blbost. Ale myslíme to vážně, i když je to vtipné. Je to soutěž, ve které budete i vy moct soutěžit. Účastní se lidé z Jižní Ameriky, Španělska, Francie, Portugalska i z Asie, vlastně ze všech velkých zemí. Chceme, aby se zúčastnili lidé z celého světa,” uvedl Gerard Piqué.

Soutěž zvaná “Baloon World Cup”, ve španělštině “Mundial de globos”, se uskuteční 14. října a Piqué s Ibaiem do toho pořádně šlápli. K dispozici bude VAR, hráči se účastní i tiskových konferencí. Baloon World Cup už má i svou oficiální stránku na Twitteru. Vítěz si odnese zatím nezveřejněnou částku. Celé mistrovství budete moct sledovat na Twitchi, na kanále Ibaie Llanose.

Pokud se chcete zúčastnit, stačí na Twitterové stránce Ballon World Cup vyplnit formulář a poslat video vašich dovedností s nafukovacím balónkem.

Zdroj: Gerard Piqué, Ibai Llanos

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené