Spojte se s námi

Fortuna liga

Generální partner ligy, společnost Fortuna, prodloužila svůj kontrakt s LFA až do konce sezony 2023/2024

Publikováno

dne

Společnost Fortuna spojila své jméno s českým fotbalem na podzim roku 2016. Původní kontrakt měl vypršet v červnu 2022, již nyní se však zástupci sázkové kanceláře dohodli s LFA na jeho prodloužení. Dohoda vyprší až s koncem sezóny 2023/2024.

Web fortunaliga.cz informuje, že prodloužení kontraktu dává českému ligovému fotbalu jistotu a poskytuje prostor k rozvoji všech ligových projektů.

„Během uplynulých sezon a zejména té minulé, kdy jsme poprvé dali název nejvyšší soutěži v zemi, jsme získali řadu zkušeností, které jsme se rozhodli pružně zohlednit. Provedená aktualizace nyní lépe odpovídá našim přáním a stejně tak potřebám našeho partnera. V minulém ročníku jsme pro fanoušky realizovali na 60 eventů, rozdali jim dárky za 5 milionů a za to dostali cennou zpětnou vazbu. Prodloužením kontraktu o další dva roky jsme si rozšířili prostor, abychom naše záměry dokázali dále rozvíjet,“ uvedl ředitel Fortuny David Vaněk.

„Jsme nesmírně hrdi na to, že generální partner, sázková kancelář Fortuna, je spokojená s naší vzájemnou spoluprací. Svědčí o tom fakt, že jsme se dohodli na prodloužení smlouvy do roku 2024 včetně dalšího rozšíření společných projektů. Je to významný signál pro profesionální fotbal, který nám dává potřebnou jistotu do delšího období, v němž se můžeme zaměřit na koncepční řízení obou nejvyšších fotbalových soutěží,“ zní z druhé strany ústy Dušana Svobody.

Ekonomická stránka věci zveřejněna nebyla.

Reklama

Oblíbené