Gábor Boráros u nás má doživotní vstupenku, ale bojím se o jeho kariéru i život, říká Ondřej Novotný

Gábor Boráros patří mezi největší hvězdy Oktagonu. Stejně jako má mnoho fanoušků, tak jej mnoho lidí nemůže vystát. Jeho zápasy ale táhnou. Nicméně nedá se říci, že by prožíval nejlepší část kariéry. Obavy o něj má i promotér organizace Ondřej Novotný.

Zdroj: instagram.com/boraros_gabor/

Gábora Borárose již 30. ledna čeká zápas s Matúšem Juráčkem a půjde o hodně. Pro prvního jmenovaného je důležitý každý zápas, jelikož neustále čelí pochybnostem o své kariéře.

Ty nyní vyjádřil v podcastu MMA Letem světem také promotér Ondřej Novotný, který však má s Borárosem výjimečný vztah. Proč? Jednalo se o první opravdovou hvězdu Oktagonu a každý se k němu vyjadřoval.

„Je to pro mě blízký člověk. V létě jsem měl s ním a Attilou rozhovor. Chtěl jsem mu říct, že nám na něm záleží a chceme mu pomoct, ale obávám se, že to nevedlo k tomu, co bychom chtěli. Tedy aby se věnoval tréninku jako profesionál,“ řekl Novotný.

„Místo tréninku ho vidím v bazéně, vidím ho s lidma kolem něj, co nejsou správný. Mám obavy o jeho kariéru a tím pádem o jeho život, protože se bojím, že by to pak mohlo mít nepříjemný skluz, ale nedokážu s tím bohužel nic dělat. Kdyby chtěl pomoct, jsme tady pro něj,“ pokračoval promotér Oktagonu.

Boráros navíc prý odmítá jít na plastiku, která by vyřešila jeho potíže s tržnými ranami v obličeji. Nicméně v Oktagonu bude mít Boráros neustále dveře otevřené. „Neskončí, dokud nebude chtít. Má u nás doživotní vstupenku na zápas,“ přiznal Novotný.

Zdroj: MMA Letem světem

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

První kapka v moři? Končíme s českým fotbalem, poškozuje naše jméno, oznámil významný sponzor

V souvislosti s korupčním prostředím v českém fotbale se často říká, že dokud do toho budou sponzoři cpát peníze, nic se nezmění. A konečně se objevila odvážná společnost, co se k tomu postavila čelem. Konkrétně se jedná o WEDOS.

Sparta jde do karantény! Testy prokázaly v kádru Letenských covid-19

Sparťanská kabina na nějakou dobu ochoří prázdnotou. Testy totiž prokázaly přítomnost koronaviru mezi členy A-týmu.

Jan Kliment: Werner? Viděl jsem zajímavější hráče. Stuttgartu jsem vděčný za férovou péči

Útočník Jan Kliment se dal zdravotně do pořádku a patří mezi klíčové ofenzivní hráče Slovácka. V rozhovoru pro Ruik zavzpomínal na působení ve Stuttgartu nebo prozradil své cíle do budoucna.