Futmas jsou tady! Vyplatí se SBC Witsela se Simonem

Futmas je promo, které se zabývá Vánoci. Každý den vycházejí SBC o speciální karty hráčů a většinou nejsou ani moc drahé. Včera si pro nás EA připravila kartičky Witsela a Simona, přičemž především první jmenovaný vypadá skvěle.

První kartu, kterou EA zveřejnila je ta Axela Witsela. Musíte za ni odeslat 84 rated squad s jedním hráčem z Týmu týdne, nebo z Fut Champions. Pokud hrajete Bundesligu, rozhodně tuto SBC postavte.

Na jeho kartě je výhodou především to, že má všechny atributy výborně ohodnocené a téměř patří do Gullit gangu. Nejhorší má rychlost, na té má však 74, což na defenzivní zálohu stačí.

Střela 75 je také dobrá. Nahrávky má kvalitní, 81 na jeho pozici naprosto stačí, podobně jako driblink 83. Síla 84 a bránění 83 jsou výborné atributy a pokud mu dáte jako styl souhry skálu, může být hratelný minimálně do března.

Druhou kartou, která vyšla je s hodnocením 85 Moses Simon. Nevýhodou je jednoznačně špatná národnost, jako Nigerijec se totiž špatně linkuje. Jeho kartička se vyplatí postavit jen v případě, že hraje Ligue 1.

Jeho největší zbraní je rychlost, má na ní neskutečných 95. 87 driblink je taktéž vynikající a 81 střelu lze vylepšit pomocí vhodného stylu souhry. Velkým plusem je pětihvězdičková slabá noha a čtyřhvězdičkové triky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..